Группировка [Кіборг] / Союз УКР ОП (UA/RU)

В этом разделе обсуждаются кланы, рекрутинг и все, что с ними связано.

09.12.2014, 16:10

Сірий Їжачок:Шановні скиньте посилання на сторінку у Vk. Та на інші наші ресурси! Дякую наперед!!

Сайт Клана в разработке. Основная площадка, по мимо форума, украиноязычная группа в ВК - https://vk.com/survarium_ua
Красный-Черный

09.12.2014, 16:17

WitcherSniper:Увидел сколько надо читать про клан и лень стало :) но зато играл с многими из вас, отличные ребята, удачи вам и вашему клану

Сасибо:)
Если в кратце, то Легенда Клана повествует о том, как зародилась наша община. О пришедшей на нашу землю силе - Армии Возрождения. О Восстании, и причинах, по которым Гордые и Непокорные должны вновь объединиться.
Интересна внутриклановая жизнь УКР ОПов? Или как создаются и рушатся Союзы? Приглашаем на открытое заседание Украинского Альянса. Сегодня в 21-00, в TeamSpeak по адресу - ts3.org.ua:10018
Красный-Черный

09.12.2014, 19:26

Привіт від клану "Світанок". Що у вас сталося? Розказуйте.
Бджілка

09.12.2014, 20:10

Козаченько:Привіт від клану "Світанок". Що у вас сталося? Розказуйте.

В нас бурлить життя! :-)
Чекаемо в гості.
Патрiот UA

10.12.2014, 12:51

Ви задаєтесь питаннями, хто Ми? Мисливці чи здобич, Ми творці, чи руйнівники. Світ цівілізації чи прості дармоїди.
Я немаю відповіді. Але скажу зі впевненістю, Ми є творці нового життя, ми станемо цвітом нової цівілізації. Хоча ми і наші попередники своїми несвідомими діями привели світ до того що ми спостерігаємо зараз. Стрімкий розвиток новітніх технологій та їх черезмірне використання, несвідоме керівництво, жадібність та війни. Це все ті передумови глобальної катастрофи що постала людство. Починаючи з ЧАЄС катастрофа прокотилася світом привевши до світового апокаліпсису. Тепер світом править не людина, сама природа взяла владу над всім у свої руки. Тепер люди виборюють собі місце в цьому світі як у прадавні часи.
В своєму прагненні до життя ми об'єднатись у клан, утворили поселення зі своїми законами, урядом, армією, загонами мисливців, дослідників та землеробів. Тепер ніхто не буде жити за наш рахунок і використовувати нас задля своїх інтересів. Ми усвідомили що неможна дивитися на життєві блага як даність, знаємо що завжди знайдеться той хто захоче забрати це благо. Будь готовий захищатися. Завжди!
Вони звуть себе Армія відродження, що вогнем і мечем вирішили об'єднати і силою нав'язати свою зверхність над іншими, вони хочуть знищити Аномальний ліс. Армійці мають багато танків та ін. військової техніки, вони мають кращу екіпіровку і зброю у них є паливо. Вони хотіли нас контролювати, але ми маємо свою позицію, ми живемо у симбіозі з Лісом.
Ми взяли до рук зброю щоб захищати свою землю та свою громадянську позицію. Сили не рівні , багато наших хлопців полягло, але ми будемо твердо стояти на своєму, бо наша головна чеснота це відчуття власної гідності. Хай ми не маємо новітньої зброї, але з нами Ліс, артефакти захищають нас від куль, гоять наші рани, наділяють нас неймовірною силою, а все тому що природа наш союзник.
Ми знаємо, доки будемо дихати, ми будемо боротися за свою землю, за волю за власну гідність і це головна ідея Українського Опору. І тому ми ніколи не будемо самі, наші ряди завжди поповнюватимуть шукачі, мислителі та нескорені.
Ми закликаємо всіх Українців, Росіян, Білорусів, Грузинів, Поляків, Прибалтів всіх хто в славні часи повстання захищав не тільки Українську общину а і власну гідність, ми будемо раді бачити в рядах Укропів. Наше об'єднання під єдиним клантегом це наша заява на право мати власну землю, власні традиції та власних героїв. Нас багато, хай це знають всі. Укропи всіх націй і земель єднайтеся!
Последний раз редактировалось Сірий Їжак 12.12.2014, 12:41, всего редактировалось 5 раз(а).
Сірий Їжак

10.12.2014, 18:18

НУБЯРА СТАРЫЙ:Мене дуже хвилює судьба клану.

Дякую брате.
Маю дуже важливу справу до тебе. Будь ласка, знайди можливість переговорити зі мною до мого відізду.
А зараз маю зробити уточнення. Без наявності когось, хто хоч шось вирішує в Січі, загалбні збори проводити недоцільно. Адже вони не дають можливості прийняти хоч якесь рішення. Якщо до четверга ситуація не вирішеться, ми проведемо наше зібрання. Закрите. Там все і вирішемо.
Красный-Черный

10.12.2014, 18:30

УКРаїнський ОПір:
Дякую брате.
Маю дуже важливу справу до тебе. Будь ласка, знайди можливість переговорити зі мною до мого відізду.
А зараз маю зробити уточнення. Без наявності когось, хто хоч шось вирішує в Січі, загалбні збори проводити недоцільно. Адже вони не дають можливості прийняти хоч якесь рішення. Якщо до четверга ситуація не вирішеться, ми проведемо наше зібрання. Закрите. Там все і вирішемо.

досить базыкати, заходь до ТС
Гетьман прийшов
Последний раз редактировалось MiFF_Krip 10.12.2014, 18:30, всего редактировалось 1 раз.
MiFF_Krip

10.12.2014, 19:50

Хай вибачать мене, якщо зможуть, мої побратими, які дуже сподівалися, що нам вдасться домовитись. Не вдалося. Я оголосив про вихід клану УКР ОП із Українського Альянсу. Вважаю неможливим знаходитись в партнерских відносинах без ВЗАЄМОПОВАГИ.
Всім зацікавленим особам довожу до відома. Рокові розбіжності мали місце виключно між керівництвом УКР ОПів (мною), і керівництвом Січі. Всім друзям, котрі не одну діжку крові залишили разом з нами в боях, як і раніше, щиро раді (та і незгодному керівництву також) за старою адресою. Зміна лише одна. Ми не будемо чекати від, тепер вже, не союзників того, чого вони нам надати не можуть - Взаємоповаги!
Незабаром, після проведення в четвер зборів клану (можливо відкритих), ми, сподіваюсь, оголосимо про нові наші ініциативи, щодо розвитку об'єднавчого руху.
Красный-Черный

10.12.2014, 23:09

Козаченько:
Мені цей засранець те саме говорив, коли у нас вийшла перепалка, байдуже за що...
Погрожував ніби усіх "попереманює", що у нього і так найбільший клан та "молов" іншу нісенітницю.
Він вважає себе "пупком" усіх українських кланів у грі і на його думку усі мають підлаштовуватись під нього.

Вы об этом?;)
vladislav1:Якби я захотів,то я переманив би у свій клан більшість укропів

Все мы, главы кланов такие, самоуверенные:D
Красный-Черный

12.12.2014, 14:05

Сірий Їжачок:Ви задаєтесь питаннями, хто Ми?...

Чудово, брате. Щиро дякую від нас усіх. Так тримати!
Красный-Черный

12.12.2014, 20:28

УКРаїнський ОПір:

Що у нас знову з ТС'кою?
Xray_StyleZ

12.12.2014, 20:42

Xray_StyleZ__UA_1:
УКРаїнський ОПір:

Що у нас знову з ТС'кою?
Xray_StyleZ__UA_1,аналогічно___))))))
_Арей_

12.12.2014, 21:15

Xray_StyleZ__UA_1:
Що у нас знову з ТС'кою?

Парни, не в курсе. Может их сервера попали под отключения? А резервный источник вышел из строя? Или еще хуже. Может их разбомбили пьяные синие человечки из Армии Возрождения?
Отправлю сейчас запрос, типо: Как там у Вас обстановка? Доложите ситуацию!:D
Красный-Черный

12.12.2014, 21:21

УКРаїнський ОПір:
Xray_StyleZ__UA_1:
Що у нас знову з ТС'кою?

Парни, не в курсе. Может их сервера попали под отключения? А резервный источник вышел из строя? Или еще хуже. Может их разбомбили пьяные синие человечки из Армии Возрождения?
Отправлю сейчас запрос, типо: Как там у Вас обстановка? Доложите ситуацию!:D
)))Ну дякую)))
_Арей_

12.12.2014, 21:24

УКРаїнський ОПір:

А, ну ок. Я просто думав, що то тільки у мене не працює... Та можна поки й почекати, бо оновлення щось досі й не видно. ;)
Xray_StyleZ

12.12.2014, 22:07

Xray_StyleZ__UA_1:

Оправдываются наихудшие опасения. Их сайт тоже лежит. нужно срочно вызывать самооборону! :D
Красный-Черный

12.12.2014, 22:26

УКРаїнський ОПір:
Их сайт тоже лежит :D

А яка адреса сайту? Бо я не вперше намагаюся зайти на ts3.org.ua і мені не вдається
Танцювала риба з раком

12.12.2014, 22:32

переходим на запасний аеродром - РК. 8018158.
ГУЦУЛган_UA

13.12.2014, 00:04

Сомооборона рулить! :))
Варто було про неї згадати... Зв'язок відновлено!
Красный-Черный

13.12.2014, 00:06

yar_resh:
А яка адреса сайту? Бо я не вперше намагаюся зайти на ts3.org.ua і мені не вдається

Диверсія! :) Нагадай мені пізніше. Розберемось, бо сайт і досі лежить
Красный-Черный

Для размещения ответа, необходимо авторизироваться на форуме.

Кланы