Błędy w wersji beta

Dział poświęcony problemom technicznym związanym z wersją beta gry, a także ze znalezionymi przez graczy błędami.

28 listopada 2014, 16:10

W tym temacie omawiane są błędy w wersji beta gry Survarium.
Dalek

01 grudnia 2014, 16:32

Nie do końca jest to błąd, jednak nie wiedziałem gdzie to napisać.

Pobieranie przez patchera jest bardzo wolne. Szybkość z jaką mi się pobiera to niespełna 200kb/s, z innych serwerów/hostingów np. steam leci po minimum 500-600kb/s. Zaznaczanie tych okienek nic nie pomaga, zmiana portu również.
Będzie możliwość pobrania clienta gry bezpośrednio z serwerów, z ominięciem pobierania przez patcher? Wydaję mi się, że taka opcja byłaby korzystniejsza nie tylko dla mnie.
xKeiSx

01 grudnia 2014, 17:28

xKeiSx:Nie do końca jest to błąd, jednak nie wiedziałem gdzie to napisać.

Pobieranie przez patchera jest bardzo wolne. Szybkość z jaką mi się pobiera to niespełna 200kb/s, z innych serwerów/hostingów np. steam leci po minimum 500-600kb/s. Zaznaczanie tych okienek nic nie pomaga, zmiana portu również.
Będzie możliwość pobrania clienta gry bezpośrednio z serwerów, z ominięciem pobierania przez patcher? Wydaję mi się, że taka opcja byłaby korzystniejsza nie tylko dla mnie.

Otwórz launcher gry i w prawym górnym rogu kliknij na śrubę, Tam odznacz "Pozwól Torrentowi" I Kliknij Zapisz.
Pobieranie powinno być znacznie szybsze.
MeowingMeow

01 grudnia 2014, 17:34

MeowingMeow:
xKeiSx:Nie do końca jest to błąd, jednak nie wiedziałem gdzie to napisać.

Otwórz launcher gry i w prawym górnym rogu kliknij na śrubę, Tam odznacz "Pozwól Torrentowi" I Kliknij Zapisz.
Pobieranie powinno być znacznie szybsze.
Pisząc w poście "Zaznaczanie tych okienek nic nie pomaga, zmiana portu również." miałem właśnie to na myśli, wiem nie określiłem się dokładnie. Po zaznaczeniu tego, pobieranie jest jeszcze wolniejsze.
xKeiSx

02 grudnia 2014, 10:48

xKeiSx:
Pobieranie powinno być znacznie szybsze.Pisząc w poście "Zaznaczanie tych okienek nic nie pomaga, zmiana portu również." miałem właśnie to na myśli, wiem nie określiłem się dokładnie. Po zaznaczeniu tego, pobieranie jest jeszcze wolniejsze.

W niektórych przypadkach pomaga właśnie odznaczenie tej opcji, lecz nie zawsze.
Na razie pobieranie będzie możliwe tylko w ten sposób, lecz przekażę te uwagi do twórców, żeby w przyszłości ściągało się szybciej i przyjemniej.
antistes

02 grudnia 2014, 18:10

Tym razem mam problem przy próbie zalogowania się do gry.
Podaje email i hasło (oczywiście poprawne) i jak chcę się zalogować to wyświetla mi "Twoje konto nie jest zweryfikowane..." Przyszedł mi mail z potwierdzeniem i kliknąłem w ten link i cały czas ten sam błąd jest...
xKeiSx

03 grudnia 2014, 16:30

Mam ten sam problem. Weryfikacja
duch2010

03 grudnia 2014, 16:54

Mi to pomogło od razu z 2 kb/s skoczyło do 500 kb/s :) Wystarczyło odznaczyć torrent
gr4b4rz

04 grudnia 2014, 20:00

Nie wiem, czy to wina drewnianego kompa, czy gry, ale zawsze na mapie "Zakłady Przemysłowe" zawsze mi grę crashuje. Raz nie ma ekranu (wywala na pulpit, ale dźwięk jest) raz czarny ekran, a jest dźwięk.
Awesom1 PL

04 grudnia 2014, 21:43

xKeiSx:Tym razem mam problem przy próbie zalogowania się do gry.
Podaje email i hasło (oczywiście poprawne) i jak chcę się zalogować to wyświetla mi "Twoje konto nie jest zweryfikowane..." Przyszedł mi mail z potwierdzeniem i kliknąłem w ten link i cały czas ten sam błąd jest...

Też miałem ten sam problem, założyłem nowe konto na innym e-mailu i zarejestrowałem się na oficjalnej stronie gry od razu wszystko śmiga jak powinno :)
xHashido

05 grudnia 2014, 11:46

xKeiSx:Tym razem mam problem przy próbie zalogowania się do gry.

duch2010:Mam ten sam problem. Weryfikacja

Witaj!
Jest oczywiste, że zarejestrowałeś się na stronie angielskiej.
Spróbuj zarejestrować się na polskiej stronie: http://survarium.com/pl
Zapraszamy do gry!
Logiс

05 grudnia 2014, 21:25

Parę rzeczy ode mnie.

1) Na mapie "Szkoła" zginąłem od anomalii niosąc baterię. Normalna rzecz, teraz będzie ciekawiej: zginąłem będąc w powietrzu, w trakcie skoku przez dziurę w podłodze. Problem polega na tym, że bateria nie spadła na ziemię, tylko zawisła w powietrzu w miejscu mojej śmierci. Niestety screen-shota brak.

2) Po zakończeniu meczu z większością baterii przejętych przez moją drużynę (6 do 4) pojawił się ekran informujący o przegranej. Czy jest możliwe, żeby zebranie większej liczby baterii nie wystarczyło do wygranej?

3) Widziałem podwójne informacje o zabiciu kogoś przez kogoś. Nie zwróciłem uwagi czy tylko dwa razy wyświetla się komunikat czy też podwójnie nalicza punkty, ale raczej to pierwsze.

4) W widoku lobby widać artefakt graficzny przy wybranym Mosinie. Większość czasu chowa się pod podłogą, ale jak postać podnosi broń to pokazuje się podłużny ciemny element. Nie zwróciłem uwagi czy w grze też występuje.
Canthir

05 grudnia 2014, 23:38

Canthir:Parę rzeczy ode mnie.

1) Na mapie "Szkoła" zginąłem od anomalii niosąc baterię. Normalna rzecz, teraz będzie ciekawiej: zginąłem będąc w powietrzu, w trakcie skoku przez dziurę w podłodze. Problem polega na tym, że bateria nie spadła na ziemię, tylko zawisła w powietrzu w miejscu mojej śmierci. Niestety screen-shota brak.

2) Po zakończeniu meczu z większością baterii przejętych przez moją drużynę (6 do 4) pojawił się ekran informujący o przegranej. Czy jest możliwe, żeby zebranie większej liczby baterii nie wystarczyło do wygranej?

3) Widziałem podwójne informacje o zabiciu kogoś przez kogoś. Nie zwróciłem uwagi czy tylko dwa razy wyświetla się komunikat czy też podwójnie nalicza punkty, ale raczej to pierwsze.

4) W widoku lobby widać artefakt graficzny przy wybranym Mosinie. Większość czasu chowa się pod podłogą, ale jak postać podnosi broń to pokazuje się podłużny ciemny element. Nie zwróciłem uwagi czy w grze też występuje.

1... Problem Rozwiązany w wersji 0.25
2... Jeśli przegraliście to oznacza ze w ostatnich sekundach wroga drużyna wyciągnęła wam baterie. Zwróciłeś uwagę jaki był wynik końcowy ??
3... To wina lagowania serwerów. Tylko ty masz tą informacje że 2 razy zabiłeś. Ale naliczony jest 1 kill. Problem niedługo będzie rozwiązany. Wina stoi po stronie serwera.
4... Ten "artefakt" graficzny to łódka ładownicza do mosina. Problem znany. Będzie niedługo usunięty.
Emto

05 grudnia 2014, 23:51

Jakby był rozwiązany w 0.25 to bym go nie miał w 0.25 :) Chyba, że masz na myśli 0.26.

W ostatnich sekundach stałem przez bateriami i nikogo wokół nie było.
Canthir

06 grudnia 2014, 11:46

Screenshot wynikow koncowych rozwiazalby problem.
www_twitchtv_yerzu11

06 grudnia 2014, 12:39

Witam ja mam trochę inny problem, po pobraniu clienta gry gra po prostu nie chce mi się na kompie instalować (system i wymagania spełniam) praktycznie na samym początku instalki wyskakuje mi komunikat że jest jakiś błąd przy rozpakowaniu plików. Może ktoś ma jakiś pomysł
Będe zobowiązany za udzielenie pomocy pozdrawiam
Nielichy

06 grudnia 2014, 16:42

Wstaw screen błędu.
www_twitchtv_yerzu11

06 grudnia 2014, 17:10

Gdy po zalogowaniu do gry Survarium odrazy przestaje odpowiadać

Kapermiszcz

06 grudnia 2014, 20:41

Qkilla:Witam ja mam trochę inny problem, po pobraniu clienta gry gra po prostu nie chce mi się na kompie instalować (system i wymagania spełniam) praktycznie na samym początku instalki wyskakuje mi komunikat że jest jakiś błąd przy rozpakowaniu plików. Może ktoś ma jakiś pomysł
Będe zobowiązany za udzielenie pomocy pozdrawiam

Spróbuj pobrać patchera i grę jeszcze raz, wcześniej usuwając to co masz obecnie.

Kapermiszcz:Gdy po zalogowaniu do gry Survarium odrazy przestaje odpowiadać

Zapewne za duży wysiłek dla procesora/mało pamięci albo jedno i drugie. Ciężko powiedzieć.
CenterPL

07 grudnia 2014, 08:13

Mam mały problem związany jest z tym że nadal mam wersje 0.25d a wyszła 0.26 czemu jej niemam mam nadzieje na szybką i dokładną odpowiedz
J4r3cki123

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Problemy techniczne