Nadchodzi ,,Broń Lasu" !

Dyskusje o prozie osadzonej w uniwersum Survarium.

23 października 2015, 08:43

Cześć !
Jak wiadomo weteranom Survarium, Łowca z Lasu i Wektor Zagrożenia, to nie jedyne książki z uniwersum tej gry.
Sa także inne :)
I właśnie mamy szansę żeby zapoznać się z kolejną książką, czyli ,,Broń Lasu"

Tak, ta książka jest kontynuacją przygód Stasia Łogina.

Skąd to wiem ?
Survarium.pl na fejsie udostępniła taki obrazek:
http://zapodaj.net/df59a591c516c.jpg.html

Ksiąźka prawdopodobnie wyjdzie jeszcze w tym roku, ale tego nie jestem pewien :)

Jakie jest wasze zdanie ?
Mnie ,,Łowca z Lasu" urzekł swym klimatem i z niecerpliwością czekam na nadchodzące dzieło ;)
_Evil

27 października 2015, 16:17

W ja tak samo, jestem ciekawy co dalej. Na scenę wchodzą skrajowcy, do tego szykuje się coś więcej o piątej frakcji "Renegatach", czyli odszczepieńcach armii odrodzenia. Książka według tego co tu piszą wyjdzie w tym roku.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fabryczna_Zona

Do tego pamiętam z wykładów, że ma być sporo informacji o życiu w Lesie, a trzeci to już wyprawa w Las.

Ja sam czekam na "Gospodarzy Ruin", ciekawe dokąd ich zaprowadzi top do Żytomierza i jego brudy z Vectora wyjdą jeszcze na wierzch.

Oprócz tego w Fabrycznej Zonie mamy też apokalipsę w warszawskim metrze, dla mnie ma to dodatkowy wydźwięk bo sam jestem z Warszawy.
Szlam
Survivor

27 października 2015, 16:54

Cóż, ,,Gospodarze Ruin" mogą być ciekawi, ale...
,,Wektor Zagrożenia" mi nie wszedł; wkurzająca Jana, bezpłciowy Aleks, no może Szwed miał jasno zarysowaną osobowość, ale był takim ,,koksem" (późniejsze rozdziały wyjaśniły dlaczego, ale ja już się domyśliłem na stronie 50 [o co chodzi z ,,Vektorem", Fajterami, no i Szwedem...])

Nie pasowała mi po prostu zbyt duża ilość akcji zawarta w książce, owszem wszystko fajnie, ale po przeczytania ,,Łowcy z Lasu" miałem wrażenie, że ,,Łowca z Lasu" to Freeplay a ,,Wektor Zagrożenia" to PVP :D

Niemniej czekam na wszelką literaturę osadzoną w uniwersum Survarium, które w przeciwieństwie do gry, mocno trzyma poziom :)

BTW: ktoś jeszcze pamięta o oskarito ? :P
_Evil

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Literatura