Rzucone Rękawice :)

Rekrutacje i inne sprawy związane z życiem klanów.

19 września 2015, 07:11

Nie wiem, moze jest jakiś taki temat podobny, może go nie ma a moze nikt do takiego nie zaglądał jak był taki, nie wiem, nie chce mi sie sprawdzac :)
Ale w związku z tym, ze niestety ciekawy pomysł jakim była Liga tworzona przez Emto, nie dojdzie do skutku, chciałbym zarzucic pomysł klanówek/sparingów gdzie kazdy moze rzucic wyzwanie innemu klanowi :)

No to, żeby zacząc, to tak, z BS gramy caly czas (no chyba ze 20 razy w ostatnich w ostatnim miesiącu :D pozdroweczki :D),z WS też, wiec tutaj raczej nie bedziemy rekawic rzucac :)
Wiec "rzucamy rękawice" klanowi [INT] w pierwszej kolejnosci :) termin dogodny dla Was :) proponuje 8vs8 tier do dogadania.
CptVimes

19 września 2015, 08:51

W klanie INT jest aktualnie jedna osoba :))
Emto

19 września 2015, 10:15

o masz :) nie no... ja tak wczesniej podejrzewalem, ze ich jest dwóch :) bo nikt nigdy nie widzial wiecej niz 2 panów w INT, dziwny klan :) Nawet wczoraj gralismy razem i widzialem, ze Pan seyren jest u Was, ale raczej sie zbytnio nie pokazal, nawet chyba nizej niz ja byl( co ja po terapii naszej hahahha ostrej :D) zapraszalem Pana CHRNO do znajomych wlasnie, zeby pogadac nba ten temat ale jakos nie zaakceptowal... trudno
No to jak INT nie istniej i nie dadzá rady, to jedziemy dalej :) Emto :) rzucamy Wam rekawice :) niech sie to nakreca :)
Kwestia dogadania tylko, ktory tier ile osób no i dzien :) aaa i ja proponuje tak ja my smigalismy z LSD ostatnio, ze BO3
CptVimes

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Klany