Radioaktywna Liga - pomysł

Rekrutacje i inne sprawy związane z życiem klanów.

27 sierpnia 2015, 12:08

Witam wszystkich!

Jak wszyscy wiemy TURNIEJ się nie udał z różnych względów. Dzięki Panie Czujny że próbowałeś ale cóż nam nigdy nie dogodzisz :)

Ja mam inną propozycję. Co byście powiedzieli o małej lidze Klanów?

Plan byłby taki - co weekend czy wolny wieczór robimy sobie meczyk pomiędzy klanami.
Coś na kształt Ligi Mistrzów :)
Oczywiście wszystko zależy od WAS! Jeżeli zgłosiło by się powiedzmy tyle klanów co do turnieju - było by ciekawie i można zrobić jakieś grupy itp.
Zwycięstwo dawało by 1 punkt
Przegrana 0 pkt.

Żadnych ograniczeń co do sprzętu - oczywiście klany wcześniej mogły by między sobą ustalić że gramy max tier 6 itp.

Co do nagród - najpierw proponował bym pośmigac na sucho tzn bez nagród - jeżeli będzie wszystko fajnie i pięknie działało. To zaczniemy szukać jakiś sponsorów.

Pewnie zaraz pojawią się głosy że bleee i bez nagród... Panowie sparingi między klanami są fajną sprawą więc dlaczego by tego nie zorganizować w małe współzawodnictwo pomiędzy polskim community :)

Proszę o opinie i sugestie :)
Ulferus

27 sierpnia 2015, 13:05

No ja bym był za. Na początku polatalibyśmy mecze ze sprzętem do 6 tieru. A później jakby się to trochę rozkręciło moglibyśmy zrobić mecze od 7 do 10 (lub od 8 do 10 xd ). Ale narazie bez nagród. Trzeba zobaczyć jak (tu przepraszam za te bardzo brzydkie stwierdzenie), nasza polska "sfołocz" się zachowa. : p
+Kain+

27 sierpnia 2015, 13:27

@UP
Jeżeli już musisz używać tak dosadnych słów to chociaż pisz je poprawnie...
simi

27 sierpnia 2015, 17:39

simi:@UP
Jeżeli już musisz używać tak dosadnych słów to chociaż pisz je poprawnie...

Oj przepraszam. C :
No, ale wydaje mi się trochę, że czepiasz się na siłę. Przecież postawiłem cudzysłów na początku i na końcu więc...
Ale jeśli chcesz mogę edytować i napisać tak jak powinno być. : p
+Kain+

27 sierpnia 2015, 19:50

Co najlepsze jak wy tutaj wrzucacie jakieś głupie komentarze - inni pisza mi w grze żeby to rozpisać i zacząć przyjmować zgłoszenia :)
Ulferus

27 sierpnia 2015, 20:55

Bölthorn:fenris ....

Co Ty nie powiesz KENDO!!?? ;D

A poza tym nie krytykujcie tylko bierzcie sie do roboty żeby był fun z tej gry a nie tylko Skill skill i K*rwa skill.. nie nudzi Wam sie??..
Ile można biegać dla wyniku SOLO!
A chcąc grać lige, gra drużyna! drużyna to nie tylko TY tak TY!!! i nie wyścig szczurów, tu liczy sie zgranie, a bez braci nic nie ugracie... małe myszki mouse..

Dlatego, może KUR coś sie w końcy ruszy,bo ta gra robi sie z każdym patchem , bezsensownymi krytykami innych i wyniosłością szczurów smutna jak dup@..

I nie piszcie że napisałem z małej, dużej,czy innej litery, każdy "hejter" który skrytykuje te słowa niech ma świadomość ,że My Polacy nie umiemy współpracować między sobą, a do Ulfera już piszą ludzie zza granicy chcący wziąć udział w wydarzeniu.. które tak na prawde nei istnieje JESZCZE!

Więc sooory, kiście sie w beczkach jak kapusta na zime, albo zachowujcie sie jak dorośli ludzie.
MlCKEY MOUSE

27 sierpnia 2015, 21:06

Niedługo będzie "nieoficjalna zapowiedź nieoficjalnego turnieju który w nieoficjalny sposób będzie rozgrywany " itd itp.

Po prostu czekajcie i nic sami nie organizujcie :))
Emto

27 sierpnia 2015, 21:10

Ale Sam Emto widzisz,że jest WIEEELKA potrzeba rozszerzenia atrakcji,bo sama gra wiele nam nie daje... KRWA Ta gra jest smutna!! Mogliby chociaż dodać możliwość treningu teamów na jakiejkolwiek wybranej mapie,ale nieee.... Ale to off sory..
MlCKEY MOUSE

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Klany