[SNOCH] REKRUTACJA OTWARTA!!!

Rekrutacje i inne sprawy związane z życiem klanów.

19 października 2015, 20:32

<facepalm> normalnie nie mogę :D
CptVimes

22 października 2015, 18:22

Klan został zamknięty ponieważ mój zastępca miał zbyt małego penisa
Mihal190

24 października 2015, 02:44

CSC połączyło się ze SNOCH tak samo jak i DC.... działamy razem pod egidą CSC największego klanu w Polsce...koniec tematu.....
Kendo pozdro przyjacielu! :) miałeś u nas fajną rangę, ale nie... wolałeś założyć swój kolejny klan, który był ile???? 2 dni? 3 dni? Po chuj? Przestań odpierdalać tylko wracaj do nas, to jest moja ostatnia propozycja.... bo jak nie to normalnie jade Ci wpierdolić!!
CptVimes

31 października 2015, 10:16

hahahha BOLTHORN..... tu też skasowałeś post?? ale nie ważne.... i tak Ci odpiszę, chociaz i tak juz nie ma Twojego postu :)
Czy Ty tu widzisz coś takiego, że ja napisałem, ze do "NAJLEPSZEGO KLANU" ? nie... napisałem, ze do NAJWIĘKSZEGO co jest prawdą, a to, ze piszesz, ze najlepsi są u nas chłopaki z DC to tak zgodzę się z Tobą ale tylko w części, bo chyba zapomniałes o paru osobach od nas z klanu co są lepsi, porównywalni do nich jak np. MISTRZUU, FLIXAR, JĘDRULA, MATI... o ROMKU to nawet nie wspomnę ( tak tak o TYM ROMKU! ROMANDER! Ten co Ci zawsze dupsko kopał!!!!!!!!!! :) )Reszty nawet nie będe wymieniał.... żalosny kurwa jestes. Nie chcę sie z Toba kłocić, bo uważam Ciebie za mojego DOBREGO ZNAJOMEGO z którym zawsze łapaliśmy kontakt, mogliśmy pieprzyć głupoty, śmiać się, "pić na odległość" :D, zapuszczać kawałki z których Romuś sie śmiał :D... ale wybrałeś inną drogę, trudno, wolisz mi teraz jechac, ubliżać, no takie życie.... ja Ci nigdy nie pojadę (chyba, ze tak po przyjacielsku, no to wtedy tak, ale to zawsze na tzw "śmiechy" a nie na poważnie). Więc pozdrawiam panie BOLTHORN :> i tak Cię lubię łysa pało :P
Ostatnio edytowano 31 października 2015, 14:03 przez CptVimes, łącznie edytowano 2 razy
CptVimes

31 października 2015, 10:18

I tak w ogole... nie kasuj swoich postów.... bo to głupio pózniej wygląda jak ktos Ci na nie odpisuje a ich nie ma :/
CptVimes

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Klany