Oficjalny klan Survarium.pl

Rekrutacje i inne sprawy związane z życiem klanów.

01 grudnia 2014, 16:35

Pierwszy post na polskim forumie Survarium! :D

Chętnie przyjmę AKTYWNE osoby do oficjalnego klanu społeczności Survarium.pl. Jako strona w przyszłości mamy zamiar organizować walki klanów oraz inne atrakcje, które powinny was zainteresować - w tym również eventy jeżeli Survarium technicznie pozwoli na zorganizowanie go.

Osoby chętne proszone są o napisanie w tym temacie oraz poparcie swojej kandytatury. :) Mam nadzieję, że w przeciągu najbliższych tygodni uda nam się stworzyć porządne struktury klanu, by móc konkurować z innymi.
xKoweKx

01 grudnia 2014, 17:24

Pytam z czystej ciekawości.

Jak wygląda sytuacja z klanami? Wojny klanów są dostępne, ew będą dostępne? Na jakiej zasadzie one działają?
Jakieś profity z przynależności do klanu?

I jaka nazwa klanu, tak po prostu survarium.pl? :D

PS
Pierwszy temat, nie pierwszy post ;)
xKeiSx

01 grudnia 2014, 18:12

Po prostu są, a każdy gracz, który przynależy do klanu dostaje [TAG] przed nickiem. Można w ustawieniach match-makingu wybrać rozgrywkę klanową - nie próbowałem jeszcze tego nawet uruchamiać, więc nie powiem jak to działa. Profitów w sumie brak poza szpanem. :P

Nazwa klanu po prostu Survarium.pl, tag [SPL] - mile widziane propozycje co do tagu, ale lepszego nie wymyśliłem.

P.S. jedno i to samo. :D
xKoweKx

02 grudnia 2014, 14:19

Wojny klanów działają podobnie jak granie w drużynie. Musi być odpowiednia liczba klanowiczów online, zgłaszają gotowość i można uruchomić szukanie przeciwników. Sama rozgrywka jest taka jak zwykle tyle że gra się klan na klan.
Problem jest taki że nawet jak mamy w danej chwili wystarczającą ilość ludzi online do zainicjowania rozgrywki (pełną drużynę) to niekoniecznie inne klany akurat chcą lub mogą grać. W efekcie często po 15 - 20 minutach szukania przeciwników pozostaje zrezygnować.
BiGGestN00B

03 grudnia 2014, 01:29

Wtrącę parę zdań (pro tips) co do organizowanych w przyszłości przez Survarium.pl Wojen Klanów:

- zakładajcie klany i wybierzcie kapitana/lidera/dowódcę klanu i jego zastępcę - będzie to osoba odpowiedzialna z kontakt z sędziami/adminami turnieju w kwestiach organizacyjnych;
- wymyślcie i przygotujcie logo/emblemat klanu i jego nazwę (ponadto ew. stronę www czy na fejsie jak ktoś chce)
- podzielcie zawodników na skład podstawowy i rezerwowy - jest to ważne bo niestawienie się jednej drużyny danego dnia na mecz będzie oznaczało przegraną przez walkower, a rezerwy bardzo często ratują sytuację;
- klan powinien być dobrze zorganizowany wewnętrznie, jako organizatorzy nie będziemy się wtrącać w sprawy wewnętrzne (kto kim jest w klanie etc.);
- najprawdopodobniej każdy klan będzie miał swój dział/watek na forum Survarium.pl.

wkrótce opublikujemy wstępny/testowy regulamin Wojen Klanów a tymczasem swoje propozycje, sugestie i już skompletowane klany możecie zgłaszać tutaj. Dalej podpowiemy co i jak.

Będziemy chcieli przetestować parę rzeczy wiec jeżeli będą już skompletowane drużyny które chciałyby wziasc udzial w meczach testowych to rowniez prosze o zgloszenie sie.
Glaeken

03 grudnia 2014, 11:01

Jak będziecie w stanie podać konkretne info i ten wasz regulamin, to klan SMG z chęcią weźmie udział w kilku meczach.
Czujny

03 grudnia 2014, 14:12

Witam. Właśnie zaczynam grać w Survarium. I szukam ludzi (klanu), z którymi można pograć i którzy wprowadzili mnie w tajniki tej gry. Od razu uprzedzam, że mój wiek pozwala dużo do rzeczenia (14 lat). Ale w strzelankach mam już jakiś ,,staż,, .
Revan2s

04 grudnia 2014, 16:33

xKowekx znam Cię jeszcze z stalker.pl gdy byłeś ,,głównodowodzącym,, więc z chęcią bym sie dołączył do klanu z Survarium.pl.

Co do klanu czy będzie TS, lub czy już jest?

STALKERCOSIEK

05 grudnia 2014, 22:56

Na razie TS nie ma. Być może założymy.
Glaeken

06 grudnia 2014, 13:27

Na razie nie mogę grać (internet nie wydala)
Może po świętach.

STALKERCOSIEK

07 grudnia 2014, 15:23

Witam jestem początkującym graczem w survarium. Dopiero zaczynam swoją przygode wiec z chęcią dołączę do klanu abym mogł szybko zaaklimatyzować sie w grze i jak najszybciej ją poznać w całości.
taotao92

09 grudnia 2014, 18:16

Jak można dołączyć do klanu ?? ;p
FistoPL

10 grudnia 2014, 12:53

Cześć ponownie wszystkim,

trochę zapomniałem o sprawie z nadmiaru obowiązków.

Jeżeli ktoś chce dołączyć do klanu to proszę o zaproszenie mnie do znajomych w grze: xKoweKx. Następnie odezwać się do mnie jak będę online - gram głównie późnymi wieczorami, w weekendy można mnie znaleźć o normalnych porach. :)

Co do TS-a to możliwe, że już dzisiaj wystartuje.
xKoweKx

10 grudnia 2014, 21:29

Zgłaszam się, gram typowym Artifact Hunter
Aureliq

12 grudnia 2014, 12:41

Spoko, tylko jak już mnie dodajecie do znajomych to chociaż napiszcie coś, bo nie wiem kim jesteście. :D
xKoweKx

18 grudnia 2014, 16:25

Podbijam temat.

Mamy już postawionego TS-a, parę osób dodało mnie do znajomych - proszę byście się odzywali, gdy widzicie mnie online, bo nie wiem czy jesteście znajomym z forum/czegokolwiek innego, czy aplikantem na członka klanu.
xKoweKx

18 grudnia 2014, 17:04

xKoweKx:Podbijam temat.

Mamy już postawionego TS-a, parę osób dodało mnie do znajomych - proszę byście się odzywali, gdy widzicie mnie online, bo nie wiem czy jesteście znajomym z forum/czegokolwiek innego, czy aplikantem na członka klanu.

Podaj namiary na TS w pierwszym poście. :)
Czujny

20 grudnia 2014, 02:18

Nie cytuje się ostatniego posta, jeżeli się na niego odpowiada! To taki protip dla moderatora. :D

Adres TS-a dam jak tylko uda mi się go podpiąć pod domenę.
xKoweKx

20 grudnia 2014, 13:00

xKoweKx:Nie cytuje się ostatniego posta, jeżeli się na niego odpowiada! To taki protip dla moderatora. :D

Adres TS-a dam jak tylko uda mi się go podpiąć pod domenę.

Moderator sam decyduje, co cytować, a co nie. To taki protip dla usera. :D ;)

A, przy okazji, to podeślij mi na FB namiary, zajrzę, pogadam... powkurzam was trochę. ;)
Czujny

20 grudnia 2014, 20:02

Ta, tylko mordujesz ludziom scrolla. Na TS-ie siedzę tylko wtedy, gdy z kimś gram, więc rzadko. W następnym tygodniu podam już namiary w tym wątku.
xKoweKx

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Klany