Red is Bad [RiB]

Rekrutacje i inne sprawy związane z życiem klanów.

21 lutego 2015, 18:18

Witam braci Stalkerów, podróżników oraz żółtodziobów.

Na początek coś o samym klanie oraz planach.
Klan został utworzony niedawno. Przez 4 dobrych,starych przyjaciół porąbańców. W Survarium staż mamy mały. Sam osobiście gram od CBT,aczkolwiek nie jakoś namiętnie. Chętnie przyjmujemy nowych równie wielkich,pozytywnych świrów co my. Nastawiamy się na dobrą zabawę. Gra ma być raczej tłem do wspólnych rozmów, świrowania i kulturalnego "jednego" browarka w weekendzik :) Oczywiście nie jest tak,że nie zależy nam na dobrej grze. Nie wymagamy od nikogo,żeby był elitą światową,nie przewidujemy też jakiś obozów przetrwania, gdzie po 2 dniach nieaktywności osoba zostanie usunięta. Aczkolwiek chcemy by każdy dążył do doskonalenia swoich umiejętności w grze zespołowej,by potem na Clan Warach pokazać nasze możliwości. Nie wygrywają jednostki,a cały zespół :)

Co do nas. No cóż. Jesteśmy ekipą,która gra ze sobą długi czas, znamy się z reala jak i świata wirtualnego. Są wśród nas fani post-apo, militariów etc. etc. Pragniemy od razu ostrzec iż ludzie z brakiem dystansu do siebie, przeróżnych tematów oraz brakiem poczucia humoru mogą się u nas nie odnaleźć. Wszystkich świrów przygarniemy z otwartymi ramionami!

Teraz Nasze krótkie wymogi:
-wiek 20 lat+ (jesteśmy w stanie zrobić wyjątek dla osób młodszych o ile zobaczymy,że jesteśmy w stanie z nimi się dobrze bawić)
-mikrofon
-obsługa Teamspeak 3
-dystans i poczucie humoru :)

Wszystkich chętnych zapraszam do postowania pod tym tematem,pisania do Nas bezpośrednio w grze,a także polubienia strony facebookowej.

https://www.facebook.com/redisbadclan

Serdecznie pozdrawiam.

Dobrej Zony bracia Stalkerzy!
Fatumboba

21 lutego 2015, 18:22

NIEEEEEEEEEEEEEE. A miałem nadzieję że Fatumba nie ogłosi tego na forum żeby wstydu nie było. Skoro mleko zostało już rozlane to słowa powyższe potwierdzę i wzmocnię.
Naprawdę jeżeli nie masz dystansu do siebie nie tolerujesz przekleństw a czasem nawet kłótni (które szybko się kończą), jeżeli nastawiasz się na bycie uber pro w Survarium i masz parcie na szkło - NIE PISZ :).
Nie prowadzimy żadnej rekrutacji, jak się trafi spoko gość (panie mile widziane hehe) to chętnie go przyjmiemy nawet jak jest ostatnią lamą.
Jedno jest pewne, wiek na pewno 20+ musi być +/- 1 rok :)

zetos_

21 lutego 2015, 22:29

PSA-PolishSiemaArmy Pozdrawia klan RIB-Red Is Bad :)
Cały

21 lutego 2015, 23:20

Również pozdrawiamy! :) Do zobaczenia na polu walki!
Fatumboba

24 lutego 2015, 13:58

Na wstępie - plus za nazwę klanu.
Po wstępie - póki nie zarabiacie w klanie realnych pieniędzy nikt nie powinien się czepiać. Radził bym jednak skontaktować się z prawnym właścicielem do tej nazwy oraz do logotypów i grafik użytych na profilu FB.
adin

20 marca 2015, 01:02

Siema
Chciałbym dołączyć. Mam się tutaj jakoś opisać, czy PW?
Bombardierru

02 kwietnia 2015, 22:30

Witam. Również chciał bym dołączyć do waszego klanu.

Informacje i pytania podsyłajcie na PW...
Tezik

14 kwietnia 2015, 23:08

No i git, jest klanik bez napinki- prawilnie :D

teraz do rzeczy xP miałem już dość grania z kacapami w teamie strzelającymi w swoim respie w tył głowy graczy z drużyny (jakis kompleks czy co?), co do k/d i fragów- wieje i powiewa czy jestem ostatni czy w czołówce... zwłaszcza gdy gra mi gliczuje albo tepa mnie poza budynek respa (wątpie w takie lagi przy pingu 40). Piszcie tu na pw albo in game...

Bywajcie
GriffinPL

15 kwietnia 2015, 06:40

też bym chciał dołączyć do klany jak da radę to zgadzam się na każdą propozycję
Naznaczony3

02 maja 2015, 14:13

Wasz klan jeszcze istnieje? :P

.................................................................................
Zapraszam! - Kanał YT poświęcony jedynemu, właściwemu uniwersum! https://www.youtube.com/watch?v=gWm_HzDcpEg - EKWIPUNEK STALKERA!
WagonKurde

18 lipca 2015, 15:01

Siema, co powiecie żeby jakiąś klanówke rozegrać, dopiero się budujemy wiecie rekrutacja porządki itp. ale jesteśmy chętni sprawdzić swoje umiejętności bojowe z innym klanem, co wy na to? oczywiście reszte jeśli się zgodzicie obgadamy potem
Mihal190

29 lipca 2015, 09:55

Klan już chyba umarł z tego co widzę...
.....................................................................

https://www.youtube....h?v=nLvYpJtMbXE - LIKWIDATORZY Z CZARNOBYLA! ŚLADAMI S.T.A.L.K.E.R.A.
WagonKurde

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Klany