Game Designer Podcast PL Tłumaczenie

Tutaj możesz dyskutować na temat gry, a także podzielić się z nami swoją opinią i przedstawić pomysły na temat projektu.

06 stycznia 2016, 16:34

Pokusiłem się o zrobienie tłumaczenia ostatniej wypowiedzi twórców. Niektóre rzeczy zignorowałem, bo uznałem je za mniej ważne. Przepraszam za jakość.

1. FPS i synchronizacja jest priorytetem wśród developerów, tak jak system anty-cheat, który zostanie wprowadzony w patchu 0.40
2. Patch 0.40 BĘDZIE NASTĘPNYM PATCHEM i zostanie wprowadzony na koniec miesiąca(styczeń 2016- możliwe opóżnienie).
3. Cheaterzy z dwoma lub więcej banami, nie są obecnie wielkim problemem (według VG), w przyszłości zostanie wprowadzony bad na Hadware
4.Twórcy myślą nad leczeniem zjawiska "Spawn Cammping" i przyciągnięciem ludzi za pomocą tego co dojdzie w 0.40 poprzez jego stabilność i nowe funkcje.
5. Nowe informacje o trybie wolnej gry po patchu 0.40.
6 Co do balansu broni Vostok zamiast osłabiać poszczególne bronie, poleca doskonalić graczą osobiste umiejętności i nie wybierać jakiś uberbroni tylko bronie, które lubią.
7. Nowy sprzęt(ubrania)- w przyszłości.
8. Kiedy PvE. Ciężko powiedzieć, są opóźnienia info będzie po patchu 0.40, jednak nie jest to priorytet.
9. Nowe tryby PvP. Będą w tym roku, lecz nie w najbliższych miesiącach.
10. Kwestia kontrolera nowych charakterów. Na razie bez zmian.
11. Dobór graczy do meczu. Dłuższy czas oczekiwania i możliwość wybrania tylko jednego trybu. Cel szlifowanie przez graczy swoich umiejętności.
12. Brak Broni z Okresu IIWŚ i Zimna Wojna. Będą dodawane nowe pistolety i stroje w przyszłości, tak samo nowe frakcje. Vostock jest otwarty na propozycje dotyczące pistoletów.
13. Bronie samoróbki (jak w Fallout 4) są dużym wyzwaniem dla projektantów i artystów, ale moga być zrealizowane (choć nie muszą) w PvE. Vostock uważa to za dobry pomysł.
14. Ocena obecnego MM przez developerów. Lubią obecny system, ale przez braki zalogowanych graczy sprawiaja że jest nieefektywny. Jakość systemu wymaga poprawy.
15. System oceny i głosowanie na mapy wewnątrz gry. dobry pomysł realizowany w przyszłości.
16. Wojny o terytoria- jeszcze nie działają zrealizowane w przyszłości.
17. Usunięcie licznika obecnych graczy. Można go nadal odnaleźć na odpowiedniej stronie.
18. Dlaczego deweloperzy nie wypuszczją nowych patchy/features na żywo (ASAP). Developerzy dbają o to jakie informacje trafią do środowiska.
19. Twórczy czytają sugestie graczy i myślą czy by ich nie wprowadzić do gry.
20. Emisja światła laserowego. Usterka spowodowana synchronizacją wraz z poprawą synchronizacji zniknie.
21. Nowe anomalie i artefakty będą dadane, ale nie w najbliższej przyszłości.
22. Następny sezon ligowy. trudny do przetestowania z powodu niskiej liczby testerów i naprawiany w małych aktualizacjach, ale zbierają informacje zwrotne od uczestników i chcą go przeprojektować.
23. Kiepskie nagrody ligowe (odliczając pierwszą ligę MP7A1). Przy przeprojektowaniu systemu mają wprowadzić unikalne bronie jako nagrody.
24. Więcej konkursów/ konkurencji - Vostock czeka na sugestie.
25. Konkurs dekoracji choinkowej Vostock nigdy o tym nie słyszał.
26. Jak zachęcić starych graczy do powrotu? Poprawa jakości patch 0.40.
27. System wymiany. Twórcy nie rozumieją tej idei zwłaszcza, że gracze mogą sami modyfikować swoją broń, ale mogą to rozważyć przy PvE
28. Mecze i zawody klanowe wdrożone w 2016
29. Serwery w Australii / Nowej Zelandii, Azji, Afryce Południowej ??? - Plany zmniejszyć ping pod 200 z nowym systemem synchronizacji, ale już więcej serwerów oznacza czas mm i spliting społeczności - dlatego nie planujemy żadnych więcej nowych serwerów teraz nawet za cenę większego ping dla graczy z tych regionów świata.
30. FPS spada w strzelaninie (gdy ktoś strzela do innego gracza) naprawienie w przyszłości.
31. Zmiana animacji skoku na bardziej realistyczną.
32. Strona statystyk/strona profilowa. następna funkcja po 0.40
33. System handlu - będzie realizowany, ale nie pozwoli nowym graczom kupić wysoko lewelowej broni.
34. Nowy system walki wręcz, po rozwiązaniu problemów z pistoletami.
35. Rozwiązanie kwestii gracze wysokolecelowi vs gracze niskolevelowi. Jest to duży problem Vostock nad nim pracuje.
36. Nowe ceny pistoletów w 0.40- w większości przypadków nie.
39. Teoria o fałszywych/ukrytych broniach i podrasowanych statystykach. Teoria jest fałszywa, niech naród nauczy się grać.
40. Kamuflaż/naszywki na broń następny patch.
41. Nie zbalansowanie punktu badań (A) na Kurchanie Mamaja - możliwe rozwiązanie jeśli uznają, że smth jest źle WTH tej mapie.
42. Problem z przeładowaniem broni. Poprawki zostaną wdrożone w przyszłości.
44. Bardziej zaawansowane dostosowanie broni (pistoletów) większość zmian została wliczono w 0.40
45. Bariery techniczene spowalniają rozwój trybu PvE. Silnik jest wystarczająca zaawansowany by obsłużyć tryb wolnej gry , ale trzeba sprawdzić jak dużą mapę, ilość obiektów/szczegółów może obsłużyć. Więcej informacji wkrótce.
46. Rozmiar wolnej gry- informacje po 0.40

Dziękuje "angry survarium gamer" Za przeniesie głosu na tekst, dzięki temu mogłem zrobić tłumaczenie.
Szlam
Survivor

06 stycznia 2016, 22:35

Dzięki, byłem ciekawy co tam wydukali, ale nie chciało mi się marnować godziny na słuchanie ich.
Lignar

07 stycznia 2016, 10:26

Dzięki za przetłumaczenie!

ixtern

07 stycznia 2016, 11:59

....anty-cheat, który zostanie wprowadzony w patchu 0.40-myslalem ze juz jest ;D
....Twórcy myślą....-jak kase jeszcze wyssac z graczy ;)
....Nowe informacje o trybie wolnej gry po patchu 0.40...-XAXAXA
....Nowy sprzęt(ubrania)- w przyszłości....
....Wojny o terytoria- jeszcze nie działają zrealizowane w przyszłości....
....w najbliższej przyszłości....
....naprawienie w przyszłości....
....Poprawki zostaną wdrożone w przyszłości....
....Bariery techniczene spowalniają rozwój trybu PvE. Silnik jest wystarczająca zaawansowany by obsłużyć tryb wolnej gry , ale trzeba sprawdzić jak dużą mapę, ilość obiektów/szczegółów może obsłużyć. Więcej informacji wkrótce.... WOW WOW WOW przeciez sami pisali ten motur i jeszcze go niesprawdzili !? Jak tworca nie zna swoje dzielo !? Sprawdzic jak duza mape ,ilosc obiektow moze obsluzyc...tworcy z VG nie wiedza-hahaha moze to ten nasz poczciwy ser X-Ray engin - ciekawe ;D

Napisze tak-za duzo w tym wywiadzie uzyto wyrazu "w przyszlosci" ,wiec moim zdaniem powiedzieli to co rok ,dwa i trzy lata temu. Brak graczy - zostali.....bardzo,bardzo cierpliwi gracze i fanboje ,wiec VG znowu cos tam pisze, ze by kase zebrac na rachunki ;) No i przyznali sie, ze nie znaja silnika gry (ktory rzekomo sami NAPISALI) .... eh to upadnie jak ich "sponsor" straci cierpliwosc;D
Mnich

07 stycznia 2016, 13:10

Mnich:....anty-cheat, który zostanie wprowadzony w patchu 0.40-myslalem ze juz jest ;D

Z mojego rozumienia podkastu wynika, że anty-cheatem zajmą się dopiero PO zakończeniu prac nad 0.40 :)

ixtern

07 stycznia 2016, 15:08

Wszystko ma być w przyszłości ale nie wróże tej grze świetlanej przyszłości...

Anty-cheat słyszałem że już był a tutaj nagle go nie ma :))

No i z tym silnikiem to Mnich ma rację, to nie jest ich silnik tylko podprowadzony ze STALKER, już dawno o tym pisaliśmy to nas pare osób tutaj wyśmiało :D
Polish Hunter

07 stycznia 2016, 15:39

Albo anty-cheat już był, ale źli znaleźli sposób by go obejść i musi teraz być nowy.
Szlam
Survivor

07 stycznia 2016, 22:37

No to mamy istny powrót do przyszłości. ;)

A mieli taką świetną okazję żeby przemilczeć początek nowego roku.
Czujny

09 stycznia 2016, 09:28

Czujny:No to mamy istny powrót do przyszłości. ;)

A mieli taką świetną okazję żeby przemilczeć początek nowego roku.

A Ty dalej ten jad :) daj im szanse.... chcą dobrze
buahahhahahahahahhahah nie no zart :) zgadzam sie z Toba w 100% :D

Najbardziej rozwalilo mnie to :
:)
CptVimes

09 stycznia 2016, 19:28

Mam 1 ,,Ale"... Bronie z tłumikiem dźwięku są OP, bo nie pokazują pozycji gracza po strzale/serii
ciekaw jestem co z tym zrobią po patchu 0.40?
Prawdopodobnie usuną tłumiki i zrobią z nich część do broni.
(stłumiony śmiech) No chyba nie...
polish-stalker876

09 stycznia 2016, 22:25

Niektórzy na angielskojęzycznym forum wysnuli teorię że vg generalnie ma już część assetów do freeplay'a, a nawet odrobinę mapy i część intelligencji i animacji np'ców zrobioną, tyle tylko że crapowaty x-ray engine nie potrafi tego udźwignąć bez jeszcze większej ilości lagów i crashy niż w pvp. Ale to tylko przypuszczenia. Ja tymczasem znowu się stąd oddalam ąz do wyjścia mistycznego 0.40 :D
Nope1234

09 stycznia 2016, 23:19

to i tak dobrze.... niektorzy, jak Oskarito, to czekaja na 0.28 :D
CptVimes

12 stycznia 2016, 18:03

Zgasił mnie zapłon niektórych topowych graczy z fora angielskiego. W końcu "zauważyli", że coś jest źle. :DDD

Gdyby VG poszło po rozum do głowy (a widzimy od 2 lat, że tego nie zrobi), to gra nadal byłaby grywalna. Lanie wody przez kolejny rok nie wypali. Potrzeba zmian, które przywrócą dawną atmosferę i usuną wszechobecne kolorki tęczy (anomalie i te jaskrawe kolory na mapach)... jak w bajce dla dzieci. Dzieci CoDa.
Żeby to wszystko dopełnić powinni obniżyć obrażenia do maksymalnie 15 i obniżyć szybkostrzelność, żeby przeciwnik miał czas na reakcję, bo jest zbyt łatwo zabić wroga strzałem w głowę. ^^
Diegtiarov

07 lutego 2016, 22:13

kolega pokusił się o tłumaczenie (google translator?), lecz trochę przeinaczył fakty i poucinał kilka aspektów, no ale dobre chęci są xD
NoMorePatience

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Dyskusja o grze