Mosin

Masz pomysł na ulepszenie Survarium? Opisz go w tym dziale!

19 sierpnia 2016, 09:33

Dobrze by było aby do mosina można by założyć celownik optyczny 4x np: za zabicie 10 osób lub za 10 sztuk złota. To tylko taki lużny pomysł jak to widzicie czy jest możliwość. Mosin wz. 1891/30 wyborowy taki by starczył w końcu to karabin snajperski.
Atomek

19 sierpnia 2016, 12:27

Kiedys byla juz o tym mowa. Bronie poczatkowe nie beda mialy modyfikacji. Nie wiem dlaczego. :( a przydalby sie do mosina celownik jak i do ppsh magazynek bebnowy. Ale to wplynelo by na balans poczatkowych graczy. Podobno :)
Emto

19 sierpnia 2016, 14:16

Emto:Kiedys byla juz o tym mowa. Bronie poczatkowe nie beda mialy modyfikacji. Nie wiem dlaczego. :( a przydalby sie do mosina celownik jak i do ppsh magazynek bebnowy. Ale to wplynelo by na balans poczatkowych graczy. Podobno :)

Moim ale tylko moim zdaniem początkowy gracz mógłby dostać jakieś fory, bo i tak broń początkową można modyfikować np:zwiększyć zasięg , obrażenia itd.... Ale ja myślę po polsku a oni po rosyjsku -czytaj:(od dupnej strony).
Atomek

19 sierpnia 2016, 15:28

Co do samych magazynków nie wszystkie bronie moga mieć powiększone magazynki. Np. MP7 ma magazynki na 20 nabojów(taki jak w grze), ale też na 40. Jednak taki FN P90 już nie może mieć większego magazynka ze względu na jego charakterystyczną konstrukcję. Zresztą 50 pestek to i tak dużo.
Szlam
Survivor

20 sierpnia 2016, 22:53

Szlam:Co do samych magazynków nie wszystkie bronie moga mieć powiększone magazynki. Np. MP7 ma magazynki na 20 nabojów(taki jak w grze), ale też na 40. Jednak taki FN P90 już nie może mieć większego magazynka ze względu na jego charakterystyczną konstrukcję. Zresztą 50 pestek to i tak dużo.

Tu nie chodzi o magazynki ale jak w chodzę na wyższy poziom i kupuję lepszą broń to mogę ją dowolnie modyfikować tak jak mi pasuje więc dlaczego 1 poziom jest tego pozbawiony przecież to taki sam poziom tylko pierwszy tak było by logicznie i sprawiedliwie .
vonAtomek

02 maja 2017, 11:29

Atomek:Dobrze by było aby do mosina można by założyć celownik optyczny 4x np: za zabicie 10 osób lub za 10 sztuk złota. To tylko taki lużny pomysł jak to widzicie czy jest możliwość. Mosin wz. 1891/30 wyborowy taki by starczył w końcu to karabin snajperski.

HURA mój pomysł z lunetką do mosina jest zrealizowany w 100% jest nadzieja że i z magazynkami zrobią porządek i je powiększą tak jak napisali Szlam i Emto.
Atomek

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Pomysły i propozycje