Pozycje strzeleckie.

Masz pomysł na ulepszenie Survarium? Opisz go w tym dziale!

20 czerwca 2016, 12:57

Według mnie jeżeli strzela sie na stojąco i w przysiadzie to jeszcze powinna być pozycja leżąca. Te trzy pozycje strzeleckie to podstawa nauki w wojsku. Dlaczego w grze ich nie ma?
Atomek

20 czerwca 2016, 22:20

Wyobrażasz sobie dynamikę gry w momencie jak 8 snajperów z drużyny przeciwnej leży w krzakach ??

Biegniesz z prawej bum, z lewej bum, po środku bum. Pomyśl logicznie.

Ps. Atomek od dziś jesteś moim mistrzem. Jeszcze nie widziałem nigdy gracza z takim wysokim K/D.
https://survarium.pro/players/Atomek
Emto

21 czerwca 2016, 00:33

Emto_PL:Wyobrażasz sobie dynamikę gry w momencie jak 8 snajperów z drużyny przeciwnej leży w krzakach ??

Biegniesz z prawej bum, z lewej bum, po środku bum. Pomyśl logicznie.

Ps. Atomek od dziś jesteś moim mistrzem. Jeszcze nie widziałem nigdy gracza z takim wysokim K/D.
https://survarium.pro/players/Atomek

Tu nie chodzi o dynamikę a o realizm gry , a w krzakach to można też przyklęknąć i na jedno wyjdzie .
P.S. Osobiście to mnie to całe K\D(nawet nie wieim o co kaman) g....wno mnie obchodzi gram dla przyjemności bo prawie jestem sparaliżowany a z pół kalek nie urządza się podśmiechujek mama nie nauczyła cię kultury chamie i prostaku.
Ostatnio edytowano 01 stycznia 2017, 19:44 przez Atomek, łącznie edytowano 2 razy
Atomek

21 czerwca 2016, 05:25

No faktycznie masz racje. Przepraszam. Przecież to takie logiczneczne że survarium to symulator pola walki i powinno byc leżenie. Teraz jak sobie o tym pomyslalem to swietny pomysł. Sam bym nieraz chcial sobie w krzakach polezec i popatrzec jak gracze motaja sie na mapie. Ach.. Piekna sprawa.
Emto

21 czerwca 2016, 05:37

Sarkazm niepotrzebny kończe temat bo to przypomina rozmowe ch....ja z butem.
Atomek

21 czerwca 2016, 06:41

Glupia propozycja. Glupia odpowiedz. Pomysl tak sobie na powaznie teraz. Gra ma juz ponad 3 lata i jeszcze nie wprowadzili do niej lezenia. A poszli w druga strone. Zwiekszyli dynamizm poruszania sie postaci. Wprowadzili boosty na predkosc poruszania. Jest artefakt na predkosc poruszania. Jest odzywka na zwiekszony limit wagi aby szybciej sie poruszac. W takiej grze jak survarium nie ma miejsca na lezacych gdzies w krzakach graczy. To nie battlefield czy inne takie. Gdzie gra sie po 32 - 64 osoby. Tu mamy 8 osobowe druzyny. Kazdy aktywny gracz jest ja wage zlota. Nie ma tu lezenia i nigdy nie bedzie. Ta gra jest bardzo dynamiczna a nie statyczna.
Emto

21 czerwca 2016, 09:27

To dział powinien być opisany "Pomysły i propozycje ale tylko mądre" i zatrudnić 3 ludzi co będą kwalifikowali co mądre a co głupie.
Atomek

21 czerwca 2016, 12:28

Opisz sytuacje w ktorej lezenie mialo by jakis sens.
Emto

21 czerwca 2016, 17:20

Widać że nie byłeś w wojsku pozycja leżąca służy tez do podczołgania się do przeciwnika tak aby cię nie zobaczył i zaskoczenia go gdy pilnuje instalacji. I tyle w temacie.
Atomek

21 czerwca 2016, 19:43

Emto twoje zachowanie jest nieprofesjonalnie.Siedziałem na wielu forach i nigdy deweloperzy /moderatorzy tak odpowiadali graczom nawet jak ich pytania były głupie i wulgarne.
Co do czołgania przydałoby się.Pomogło by odejść od casualowego stylu rozgrywki i by ją spowolniło.
Czołganie tak jak walka bronią białą zostało by dodane już dawno ale Vostok nie potrafi tego zrobić.Na aktywne skille po wprowadzeniu nowego drzewka czekamy już chyba 2 lata a miały pojawić się wkrótce.
MajorROB

21 czerwca 2016, 19:59

Wiem że moje zachowanie akurat w tym przypadku jest niestosowne. Ale będąc już dosyć doświadczonym graczem nie potrafię wyobrazić sobie sytuacji w której "leżenie" miało by jakieś praktyczne zachowanie.

Gra od bardzo dawna jest ciągle usprawniana pod względem dynamiki gry. Nie każdemu może się to podobać, ale taki jest cel tej gry. Aby była bardziej dynamiczna. Sytuacja w której trzeba zbierać baterie, sytuacja w której trzeba biegać od punktu do punktu aby przejmować bazy. W tej grze nie ma zastosowania do statycznego siedzenia w krzakach.

Atomek:... pozycja leżąca służy tez do podczołgania się do przeciwnika tak aby cię nie zobaczył i zaskoczenia go gdy pilnuje instalacji. I tyle w temacie.

Serio ?
Emto

21 czerwca 2016, 20:02

Emto się zseyrenił. Towarzystwo ma jednak zły wpływ.
seyreи

21 czerwca 2016, 20:15

Jako gracz możesz tak myśleć o czołganiu się ale jakbyś był projektantem gier to mógłbyś sprawić że czołganie będzie OP.
MajorROB

22 czerwca 2016, 20:19

Emto_PL:Wiem że moje zachowanie akurat w tym przypadku jest niestosowne. Ale będąc już dosyć doświadczonym graczem nie potrafię wyobrazić sobie sytuacji w której "leżenie" miało by jakieś praktyczne zachowanie.

Gra od bardzo dawna jest ciągle usprawniana pod względem dynamiki gry. Nie każdemu może się to podobać, ale taki jest cel tej gry. Aby była bardziej dynamiczna. Sytuacja w której trzeba zbierać baterie, sytuacja w której trzeba biegać od punktu do punktu aby przejmować bazy. W tej grze nie ma zastosowania do statycznego siedzenia w krzakach.

Serio ?

Uważaj za plecami czyha ścierwo. uważaj ja mówię to na serio
Atomek

24 czerwca 2016, 12:37

Nie jestem zwolennikiem wprowadzenia czołgania się, choć uwielbiam skradanki. Jednak w tym universum jest już tyle kamperstwa, że wystarczy.Do rzeczy : nie wiem czy na tym silniku graficznym to miałoby rację bytu, to raz. A dwa : jest wiele miejsc gdzie kucając jesteś w stanie podejść do przeciwnika na wyciągnięcie noża.Przykład ? Zakłady chemiczne, przejście "od rur" do sterty płyt betonowych .. i inne sporo tego jest. Inna sprawa to i tak po dźwięku przeciwnik zauważy że coś dzieje się - ktoś się skrada lub czołga.Naprawdę da się podejść przeciwnika skradając się bez czołgania.Za wyjątkiem tych co, jak Kasztanka Piłsudzkiego, widzą wszystko i mają lasery w zadzie.
Dioda619

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Pomysły i propozycje