Kilka pomysłów

Masz pomysł na ulepszenie Survarium? Opisz go w tym dziale!

22 listopada 2015, 02:21

Co jakiś czas grając przychodzą mi do głowy pomysły które sobie zapisuje uzbierało mi się ich kilka więc chce się nimi podzielić prawdopodobnie niektóre już były widziane na forum ale może jakieś kogoś zainteresują
-odgłos zmiany trybu strzału a może nawet animacja
-animacja pociągania za spust
-wypadanie łusek z broni (szczególnie w przypadkach pkp i rpd)
-obok postaci (hp) ikonka pasywa z artefaktu/eq (pojawianie się tego w przypadku umiejętności kontakt z anomalia)
-odgłos używania butli z tlenem
-powinno się dostawać 10% punktów za każde 10% przejęcia konstrukcji by uniknąć utraty wszystkich punktów w przypadku śmierci na 99% przejmowania
-jeżeli przejmuje konstrukcje ze swoimi towarzyszami to dlaczego przejmowanie trwa tyle samo co przejmowanie samemu a punktów dostaje się mniej ?
-możliwość aplikacji kamuflażu na wszystkie elementy wyposażenia nie tylko na spodnie i pancerz
-w modzie "research" tam gdzie są maszyny powinny się znajdować anomalie grawitacyjne odbijające granaty ale np kiedy granat wybuchnie na krawędzi tej anomalii to wybuch przechodzi przez nią normalnie
-możliwość wyboru map na jakich chce się grac (np przed rozpoczęciem szukania meczu są miniaturki map a obok nich małe kwadraciki do zaznaczenia lub odznaczenia lub nawet możliwość zaznaczenia że np na mapie "radar" chcę grać "research" i "deathmatch" ale nie "last man standing" i trybu urządzenia ochronnego)
-opcja zaznaczenia lub odznaczenia trybu rozgrywki instalacji ładujących moduły (podziału tego modu na znajdź moduł oraz urządzenia ładujące a nie 2w1)
-można strzelać i celować spadając ale nie można tego robić skacząc ?
-dodanie przedmiotu który pozwoli za darmo zresetować drzewko umiejętności możliwość otrzymania go tylko po meczu
-profile drzewka postaci więcej niż tylko 1 i możliwość przypisania ich do poszczególnych profili wyposażenia
-medal za poszukiwacza artefaktów
-odgłosy używania artefaktów, odgłosy anomalii
-oddzielne kamuflaże dla tych samych przedmiotów w innych profilach ekwipunku
-opcja remisu (10% repa silvera expa po grze dla graczy)

Kardiofatim

22 listopada 2015, 20:18

Kolejny co myśli że vg tu zagląda :D Przetłumacz ten tekst (chcesz to ja ci mogę go przetłumaczyć) i wrzuć go na angielskie forum. Jak ma się tym ktoś z vg zainteresować to tylko tam (albo na ruskim).
Nope1234

23 listopada 2015, 01:36

Zawsze jest nadzieja, ale zrobię jak mówisz dla pewności że ktoś więcej to zobaczy a jeżeli dasz rade przetłumaczyć to na rosyjski to będę wdzięczny jak wrzucisz to no ich forum.

Kardiofatim

23 listopada 2015, 08:48

-powinno się dostawać 10% punktów za każde 10% przejęcia konstrukcji by uniknąć utraty wszystkich punktów w przypadku śmierci na 99% przejmowania

+1

-w modzie "research" tam gdzie są maszyny powinny się znajdować anomalie grawitacyjne odbijające granaty ale np kiedy granat wybuchnie na krawędzi tej anomalii to wybuch przechodzi przez nią normalnie

+1
Te granaty są mega wku*wiające

-możliwość wyboru map na jakich chce się grac

+1

-możliwość aplikacji kamuflażu na wszystkie elementy wyposażenia nie tylko na spodnie i pancerz

Wprowadzą to w aktualizacji 0.40
_Evil

23 listopada 2015, 19:37

Jedyne co porusza VG, to ankieta 300+ osób (tyle u nas by nie było, gdyby tu zaglądali :D) połączona z falą flame'u na ich studio. Na resztę mają wywalone po całości.
Diegtiarov

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Pomysły i propozycje