Zmiana absurdalnego systemu kieszeni i kilka innych pomysłów

Masz pomysł na ulepszenie Survarium? Opisz go w tym dziale!

01 sierpnia 2015, 12:12

A więc zacznę od opisania jak to wygląda teraz i jak bym chciał żeby to wyglądało po zmianach.
Zakładam Plecak Szturmowy, który w grze jest wykonany, chyba z plajstiku imitującego amelinium (czy też inny niezidentyfikowany materiał) bo waży 3kg z kawałkiem a w realu winien ważyć ze 20kg. I ten że plecak daje mi możliwość przenoszenia w nim dwóch ładownic(jakieś 0,5kg w zależności od rodzaju amunicji)(A w realu można by do niego schować skrzynkę granatów lub amunicji) i hmm... +1 pojemności kieszeni dla każdego slotu , czyli działa to tak zakładam se plecak i dzięki temu w moich spodniach mogę schować jeden granat więcej.

Podsumowując chciałbym:
-likwidacji absurdalnego systemu slotów i zastąpienie go prawdziwymi możliwościami załadunku, do plecaka czy spodni
będzie można załadować co się chcę i ile się chce (oczywiście uwzględniając wagę i wielkość przedmiotów).
-usunięcie jak najszybciej blokady przez którą nie mogę włożyć do dwóch slotów tych samych przedmiotów dla przykładu 1slot 3x apteczka wojskowa 2slot 3x apteczka wojskowa(to można by zrobić w tej chwili przed wprowadzeniem nowego systemu ekwipunku).
-Dodanie możliwości odznaczenie przedmiotów które nie chcę żeby się uzupełniały automatycznie po bitwie. Dla przykładu te ścierwa typu energetyk, racje, każdy ma tego w ch** a po bitwie automatycznie jest to odkupywane.
-Dodanie jakichś ciekawych funkcji dla tych dziwnych elementów placaków. Dla przykładu plecak Szturmowy ma
po bokach dwie takie "rynienki" z których mogły by być dystrybuowane np. granaty.
MajorROB

02 września 2015, 13:48

co do tej blokady masz zupełną rację chociaż spowodowałoby noszenie np. 3-4 min
sgtSZKLARZ

20 listopada 2015, 21:30

Szlam
Survivor

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Pomysły i propozycje