Leszy, a nie jakiś tam "goblin"!

Masz pomysł na ulepszenie Survarium? Opisz go w tym dziale!

10 sierpnia 2015, 17:44

Ech... oczywiście po nowej aktualizacji wciąż jest tak samo.

Zbójnik

10 sierpnia 2015, 22:36

Oni tego nawet nie czytają. Tylko ich posty z głosowaniem są ważne (te od Willburna). Na resztę po prostu leją.
Diegtiarov

25 sierpnia 2015, 06:56

No dobra, wysłałem maila do Joe z Vostok Games (wydaję mi się, że pracuje on jako Community Manager dla Vostok Games). W wiadomości wspomniałem także o ogólnej marginalizacji polskiego forum i polskich fanów Survarium (w porównaniu do Anglo- i Rosyjsko-języcznych graczy oraz ich forum, z którymi deweloperzy rozmawiają dużo częściej). Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie.

Zbójnik

25 sierpnia 2015, 07:06

Mówisz że do Joe wysłałeś ? powodzenia :)) Joe jest bardzo specyficznym typem człowieka. Nie da się z nim dogadać.
Emto

25 sierpnia 2015, 09:25

Już raz była rozmowa w tej sprawie, to się dowiedzieliśmy że nas informacje o aktualizacjach i promocjach w sklepie nie dotyczą :P
Nope1234

02 września 2015, 10:13

Będę o tym rozmawiał dzisiaj z odpowiednią osobą (nie, nie z dżołejem;) ). Też jestem jak najbardziej za zmianą nazwy.
Czujny

02 września 2015, 12:46

Czujny:Będę o tym rozmawiał dzisiaj z odpowiednią osobą (nie, nie z dżołejem;) ). Też jestem jak najbardziej za zmianą nazwy.

Świetnie=) można by jeszcze kilka propozycji podrzucić, tak jak pisałem wcześniej=)
Pasza_dem

02 września 2015, 13:29

Na początek postaram się załatwić zmianę nazwy pancerza Leszy. Jak się uda, to wtedy pomyślimy na innymi propozycjami. :)
Czujny

03 września 2015, 23:38

Dzięki za pomoc Czujny, ale wątpię żeby coś z tego wyszło. Joe wciąż nie wysłał mi odpowiedzi, więc chyba mieliście rację - VG ma polskich graczy głęboko w d... Wydać polską wersję to wydali, bo wiedzieli, że mogą zarobić na tylu fanach Stalkera w Polsce, ale żeby już rozmawiać z polskimi graczami to nie.

Również polecam rzucić okiem na ten temat (tym, którzy znają język angielski): https://eu.survarium.com/forum/eu-en/vi ... php?t=9191 - szczególnie na pierwszy post użytkownika CelicetheGreat, w którym cytuje wszystkie nadużycia i dziwne zachowania Joe.

Nie wiem, jak VG może w ogóle funkcjonować w taki sposób... pewnie dla tego bo to Ukraina, a tam korupcja jest jeszcze bardziej rozpowszechniona niż w Polsce.

Zbójnik

05 września 2015, 11:11

Zbóju.... Joe gamoń to tylko banuje lkudzi za pytania :) z=
PS Znowu sie nie poojawiasz w grze :>
CptVimes

06 września 2015, 06:36

CptVimes:Zbóju.... Joe gamoń to tylko banuje lkudzi za pytania :) z=

Już wiem, widziałem, jak to wygląda na angielskim forum. Teraz to się nawet cieszę, że nie zagląda on (albo ktoś jego pokroju) na polskie forum.

CptVimes:PS Znowu sie nie poojawiasz w grze :>

Trójkę Wiedźmina kończyłem, a zresztą Survarium znowu mi się przejadło. Także strasznie mnie wnerwiają deweloperzy - zero jakiegokolwiek sensownego postępu z grą, opóźnianie trybu PvE i brak informacji na temat procesu jego tworzenia (możnaby pomyśleć, że już nawet nad tym nie pracują, bo zarabiają wystarczająco dużo na sklepie premium), no i to niekompetentne zachowanie wobec graczy (brak wszelkiej komunikacji między polskimi fanami a VG, cenzura i bany na angielskim forum, zamykanie tematów słusznie krytykujących VG, np. https://eu.survarium.com/forum/eu-en/vi ... php?t=9191).

W tej chwili to nawet zaczyna mi się wydawać, że Survarium zamieniło się w jedno wielkie oszustwo (bądź zawsze nim było) - niestety na Ukrainie korupcja jest prawie wszędzie, więc gdyby okazało się że naprawdę tak jest z Survarium, to bym się wcale nie dziwił. Gram w tę grę tylko od ostatnich dni zamkniętej bety, ale śledzę jej „rozwój” od 2012 roku. Dziś już trudno mi uwierzyć, że „Swobodna Gra” kiedykolwiek pojawi się w Survarium.

Zbójnik

06 września 2015, 07:07

Dodam, że z tego, co pamiętam gra się faktycznie rozwijała w dobrym tempie aż do momentu, gdy VG udało się wreszcie doszlifować tryb PvP do jakiegoś sensownego standardu. A potem... pojawił się sklepik premium, ciągle jakaś nowa broń czy pancerz, zmiana systemu anomalii, bawienie się drzewkami umiejętności, nowe mapy do PvP, wybór twarzy dla postaci, itp.

Czy naprawdę to małe, biedne studio (w kraju, gdzie toczy się wojna domowa) może sobie pozwolić na dodawanie takich duperelek i równocześnie pracować nad tak ambitnym przedsięwzięciem, jakim jest tryb PvE? Survarium przez większość czasu reklamowali, jako grę MMOFPS (mimo że żadnych elementów MMO tu w rzeczywistości nigdy nie było) i pewnie dalej by tak robili, gdyby nie tłumy wściekłych przybyszów ze Steam'a, którzy czuli się oszukani. To wszystko zalatuje mi szalbierstwem.

No dobra, już kończę, bo i tak już wcześniej zszedłem z tematu.

Zbójnik

31 stycznia 2016, 11:38

Nie wiem czy jeszcze kogoś to obchodzi, ale to ja tłumaczyłem grę na język polski do polskiej premiery. Przyznaje się do popełnienia "goblina". Co do stopni "wojskowych" we frakcji - kiedy ja tłumaczyłem grę było tylko po 5 stopni na frakcję i żaden się nie powtarzał. Po przygotowaniu językowym gry na polski rynek szanowne studio zerwało ze mną kontakt i nie miałem żadnej możliwości otrzymania sugestii od polskiej społeczności gry. Ponadto, podczas tłumaczenia nie miałem dostępu do gry, co utrudnia pracę. Pozdro.
Geras

02 lutego 2016, 00:13

+1
Sidero

02 lutego 2016, 23:35

Z jezyka plemion słowiańskich Leszy, Gobliny to za morzem .. tak samo jak noc kupały, a nie Walentynki .Na hasło Walentynki Twoja dziewczyna powie że boli ją głowa, Kupałą bedzie zainteresowana :)
Dioda619

02 lutego 2016, 23:48

Nie mam dziewczyny ;__;
_Evil

16 lutego 2016, 23:02

Wysłanie ticketa tuż przed PTSem zadziałało. Jak widać - zmienili. Zbójnik może spać spokojnie. :D
Diegtiarov

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Pomysły i propozycje