Pomysły na nowe frakcje wasze sugestie

Masz pomysł na ulepszenie Survarium? Opisz go w tym dziale!

14 maja 2015, 18:04

Moja sugestia

Ruch oporu

Opis:

frakcja została założona przez byłych szewów NATO frakcja ma na celu likwidacje większych celów czyli tych które stanowią dla nich największe zagrożenie chcą znaleźć/ zrobić to coś co mogło by zatrzymać/zniszczyć przyrodę bardzo cenią ludzkie życie zazwyczaj są bardzo dobrze uzbrojeni i wyposażeni w bron kalibru 5,56 mm NATO bronie które korzystają zaczynają się od m9 bereta kończąc się na hk g36,USAS (szodgan automatyczny coś typu sajga tylko większa szybkostrzelność i 20 naboi w magazynu większe obrażenia) często walczą o terytorium z armią odrodzenia uważają że są bezwzględni i okrutni oraz że chcą wykraść to czego oni potrzebują a to możne być w labolatorach
oskarito0112

15 maja 2015, 12:29

Ruch oporu założony przez szefostwo NATO? Nawet najśmielszy pisarz political fiction nie wpadłby na takie rozwiązanie. ;)

Myślę, że cała generalicja paktu starałby się sterować którąkolwiek z obecnych grup niż zakładać swoją, ale pomysł na temat jak najbardziej ciekawy. :)
Czujny

15 maja 2015, 14:04

Czyli powrót do wojny wschód-zachód, dawne ZSRR vs pseudo NATO. W sumie pasowałoby mi takie coś. Armia odrodzenia tłukłaby się o teren z Oporem tak jak Wolność z Powinnością, Czarny Rynek zbierałby haracz i miał na pieńku z Włóczęgami a Osadnicy Skraju robiliby co do nich należy. Czego chcieć więcej? Może tylko jednej nieznanej organizacji, do której nie można dołączyć. :D

Kolego, ortografia może nie jest Twoją mocną stroną, ale pomysły masz niezłe. :P
Diegtiarov

15 maja 2015, 18:39

jednej nieznanej organizacji, do której nie można dołączyć. :D

coś typu monolit ze stalkera co nie by np: strzegli laboratorium mój opis ich

Fanatycy:

Opis Stalkera ;)

niezidentyfikowana grupa bojowników strzegąca tego co jest w samym sercu tego czegoś no nie wiem mało ludzi ich widział cholera wie co oni planują są jacyś tacy dziwni strzelają we wszystko to co jest im wrogie ludzie którzy ich widzieli opowiadali o legendarnej grupie strzegącej sekretów (survarium) ci ludzie którzy w ogóle tam dotarli to byli w ful wypasionym sprzęcie i tak ledwo tam dotarli mówię wam oni ponoć srali się na sam widok tych gostku to jakieś potwory są hehe ponoć są bardzo dobrze uzbrojeni i mocni w boju chodzą w bardzo dużych grupach szczerze mówiąc powiem wam jak na te czasy to armia haha jeden z weteranów zauważył u nich jakąś taką dziwną broń której świat jeszcze nie widział no co tam się cholera dzieje trzeba się dowiedzieć no ale nie jest łatwo pokonać lub nawet przejść przez tą dżungle żeby się tam dostać i przy okazji zarobić kule w łeb że tak powiem no nie wiem jak zbiorę chłopaków to tam ruszymy jak na razie to nawet armijni się ich boją i jakoś nie śpieszno im do spotkania z nimi skoro armijni się ich boją może ja też muszę sam już nie wiem skoro tak trudno się tam dostać może lepiej posiedzieć na tyłku i zbierać resztki ale ja chcę czegoś więcej ale rynek i armia chcą wejść tam ale jakoś cały czas to odkładają i coś tam g dymają i nie chcą nic mówiąc jeden z moich kumpli mówił że zbierają ludzi na totalną żeż no kurde rynek tłukący się z armią i jeszcze ci fanatycy ja pierdziele tak mało nas zostało a oni chcą się jeszcze tuc zobaczymy co będzie dale zobaczymy.
oskarito0112

16 maja 2015, 10:43

Cóż, pomysły fajne, ale raczej nie podejrzewam aby do gry były kiedykolwiek dodane jakieś nowe frakcje.
Nope1234

16 maja 2015, 14:10

Pomysł z NATO mi się podoba.
Cały

16 maja 2015, 15:04

Sam pomysł nowych frakcji jest bardzo interesujący, z chęcią przywitał bym ze dwie nowe. Ale wpierw wypadało by dokończyć ekwipowanie już istniejących.

Ale NATO? Troszku biję sztampą...
adin

16 maja 2015, 15:25

Nope1234:Cóż, pomysły fajne, ale raczej nie podejrzewam aby do gry były kiedykolwiek dodane jakieś nowe frakcje.

Docelowo ma być bodajże 8 frakcji.
Czujny

16 maja 2015, 19:13

adin:Sam pomysł nowych frakcji jest bardzo interesujący, z chęcią przywitał bym ze dwie nowe. Ale wpierw wypadało by dokończyć ekwipowanie już istniejących.

Ale NATO? Troszku biję sztampą...

A Armia Odrodzenia nie?

Ja to chętnie bym zobaczył coś na wzór Umbrella Corporation z Resident Evil
albo Preppersów czyli osoby które do apokalipsy przygotowują się już teraz.
MajorROB

17 maja 2015, 16:31

Czujny:

Docelowo ma być bodajże 8 frakcji.

O kurdę, jak tak to mają w VG jeszcze sporo do roboty.
Nope1234

17 maja 2015, 20:02

Nope1234:
O kurdę, jak tak to mają w VG jeszcze sporo do roboty.

Według mnie VG trzyma dużo rzeczy w cieniu... A nawet za dużo. M4A1 można było zobaczyć na obrazkach już za czasu CBT i dopiero teraz zostało dodane (jest identyczne jak z obrazka: https://eu.survarium.com/eu-pl/page/osadnicy-skraju ).
Diegtiarov

17 maja 2015, 20:17

wymyślać wymyślać frakcje jest dużo czasu a trzeba coś kombinować no dalej

Mieszkańcy piekieł:

frakcja słabo znana ale jest ich wielu i chowają się po kątach jak coś chcą zrobić sięgają po cichego colta albo wysyłają zwiadowce na zwiad frakcja powstała z oczywistego powodu z czasem ludzie przestawali wierzyć w boga wszystkie wiary po upadały i wszyscy zaczęli się troszczyć tylko o swój własny tyłek a dlaczego ta nazwa bo ci wariaci są odmiennego zdania i wierzą ale ni w to co trzeba wierzą w szatana wierzą że szatan wstąpił by wybić resztę ludzkości o on zlecił im dokończanie tego celu tczą go nawęd ubóstwiają można by żec frakcja która wyznaje szatana dziwne no nie ale wiarygodne ich baza jest nieznana wiadomo tylko że mają ją pod ziemią lub w podziemnych korytażach/piwnicach

tera wasza kolei są dość dobrze uzbrojeni ponieważ doskonalą się w sztuce zabijania po cichu używają broń często afrykańską striker itp :D
oskarito0112

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Pomysły i propozycje