Wasze pomysły i propozycje dotyczące Survarium

Masz pomysł na ulepszenie Survarium? Opisz go w tym dziale!

17 grudnia 2014, 21:39

TrzyPromile:

Tylko ze problem jest taki - oni maja litery klingonskie , jak dla mnie jeden grzyb czy chinskie znaczki czy ich. Cala europ chociaz troche kuma EN a oni maja to w tylku - rosja to stan umyslu - nie ja to powiedzialem :)

Nie zapędzaj się. Cyrylica, to nie żadnen "klingoński". Poza tym kto powiedział, że muszą znać angielski? Jeśli stajesz przeciwko nim w przekonaniu, że muszą znać język angielski, to dlaczego sam nie spróbujesz się nauczyć języka rosyjskiego? :)
Czujny

18 grudnia 2014, 17:14

Ostatnie zdanie naprawdę nie było potrzebne. :) Nie wychodź z założenia, że zaraz zostaniesz skrytykowany co z kolei zmusza Cię do takiej, a nie innej postawy.

Większość rzeczy które napisałeś ma sens. Może nie zgadzam się do końca z brakiem możliwości handlu między graczami, ale to już VG musi jakoś rozwiązać. :)
Czujny

19 grudnia 2014, 20:39

W sumie z tymi komendami z war thunder lub innych gier jak np counter strike czy unreal tournament lub left 4 dead to jest całkiem dobry pomysł wg mnie.Co innego może być z voip jak ktoś włączy muzyke i wylane w innych graczy sluchajcie tego co ja i tyle ...Musiała by pojawić się opcja wycisz gracza.

LarczPL

20 grudnia 2014, 20:15

Do danie opcji screenshot bo printscreen w trybie grafiki fullscreen mozna sobie w buty wsadzic, zglosilem ticketa i w odpowiedzie dostalem, ze print screen dziala tylko gdy gra jest w trybie okienkowym i zeby zainstalowac frapsa. Mozna kombinowac z podlaczeniem gry do steama. tylko poco.

A i jeszcze jedno, mozliwosc zmiany profilu przed rozpoczeciem rozgrywki
bike123

20 grudnia 2014, 23:31

Nie chcąc nabijać postów, stworzyłem własny temat i przeniosłem swoje pomysły i uwagi.
Dlatego "Czujny", proszę o dostosowanie Twojej odpowiedzi z 18.12.2014, 17:14
JimmyGT86

23 grudnia 2014, 16:57

Interfejs w Lobby gry powinien zostać poprawiony dla rozdzielczości 21:9 (2560x1080). Postaram się wrzucić screena.
http://i.imgur.com/RO9bS87.jpg

W dodatku dziwny latający element przy Mosinie w Lobby.
http://i.imgur.com/ZqwJEtj.jpg
Serbernus

24 grudnia 2014, 14:57

Moje propozycje:

1. Jakaś baza zamiast Lobby, tj. tak ja w stalkerze :) Miejsce gdzie można spotkać innych graczy, pogadać, poszukać grupy, sprzedać coś/kupić od NPC i graczy. Jakieś klimatyczne miejsce/minimiasto gdzie w tle leci jakaś muzyka z radia przy barze w którym można kupić wódkę i upić się przy ognisku :)

2. Możliwość wydawania komend jakimś skrótem klawiszowym, np. "cover me", "atack" itp. :)

3. Jak będzie więcej graczy to osobne serwery dla ruskich hakerów :)

4. Nie wiem czy to jest ale pisze: Modyfikacje broni, celowniki, tłumiki, kolby, itd.

5. Broni do wyboru nigdy za wiele! :)

6. Możliwość wywalania ludzi z drużyny przez głosowanie w teamie. W zamian można dodać kogoś nowego lub nawet bota.

7. Automatyczny ban za zabicie 3-5 ludzi ze swojego teamu. Nie musi być stały tylko na np. dzień/tydzień.

8. Więcej punktów za odzyskanie baterii ukradzionej przez przeciwnika. Wiem, że jest to zrobione tak aby nie opłacało się zabijać swoich z baterią ale bany za takie zachowanie powinny wyprostować tą patologię.

9. Zmiana wyglądu postaci. Przynajmniej minimalna żeby nie wszyscy byli klonami ruskiego bandyty-gwałciciela, który uciekł z kołchozu :P

P.S. Miałem napisać 2 punkty :D Ale gra bardzo mi się podoba, ogromny plus dla twórców, że nie poszli na steam early access jak większość obecnego tam ***** :) Szkoda, że gra będzie F2P, wolałbym kupić i mieć ale w takim wypadku postaram się jakoś wspomóc twórców bo gra idzie w dobrym kierunku, pozdro.
UglyDom

26 grudnia 2014, 17:29

Poza pierwszym punktem, prawie wszystko będzie zrealizowane, prędzej czy później. :)
Czujny

27 grudnia 2014, 07:19

Opcja raportowania za TeamKill. Ostatnio gosc podszedl do mnie i mnie zabil tylko dlatego ze bylem na tym samym stanowisku snajperskim co on. o Patologi z gatunku bo mam baterie nie wspomne.
bike123

28 grudnia 2014, 16:13

Jakby była możliwość prosiłbym o Możliwość wyboru profilu wyposażenia po wylosowaniu mapy w oczekiwaniu na graczy.
MlCKEY MOUSE

28 grudnia 2014, 16:49

UglyDon:(...)w takim wypadku postaram się jakoś wspomóc twórców(...)

W każdej chwili możesz kupić wersje pudełkową gry za ~50zł.
axo

29 grudnia 2014, 11:38

bike123:Opcja raportowania za TeamKill. Ostatnio gosc podszedl do mnie i mnie zabil tylko dlatego ze bylem na tym samym stanowisku snajperskim co on. o Patologi z gatunku bo mam baterie nie wspomne.

Na przyszłość rób screenshoty, bo zawsze jest szansa, że taki TK ubije swoich nawet kilka razy w jednej rundzie, a to już wystarczy żeby dostał tymczasowego bana.
Czujny

31 grudnia 2014, 21:20

Celowniki w grze można by było zmienić wszystkie .
hemik85

02 stycznia 2015, 00:46

Pograsz wiecej to sie przyzwyczaisz.
www_twitchtv_yerzu11

08 stycznia 2015, 02:30

Jeśli kupujemy Malowania jednym powinno dać się pomalować wszystko inaczej za drogi interes i będzie burdel w Eq jeśli wszystkiego chcesz mieć po 2 (chyba ze w przyszłości dojdzie opcja malowania jeszcze czegoś (hełmu?).

Gdybym wiedział ze tak to wygląda na pewno złota bym nie kupił :(
Mam nadzieje, że to zmienią i z czystym sumieniem będę mógł sobie kamuflaże kupować (bo niby na co innego wydawać tu kasę)

Zer0Frost

08 stycznia 2015, 18:29

Uważam że powinna dojść możliwość położenia się w trakcie gry, sprawiło by to, że bylibyśmy mniej widoczni na polu walki. Mam także pytanie, czy w trybie freeplay będzie coś na kształt chorób? Np. jeśli ugryzie nas mutant to zapadniemy na chorobę która tymczasowo obniży statystyki naszej postaci. Aha, jeszcze jedno, a mianowicie kiedy zostaną odblokowani Osadnicy Skraju i Armia Odrodzenia? Gra jest naprawdę miodna a z tego co zaobserwowałem, to te frakcje w wielu aspektach mają lepsze wyposażenie on innych.
Eksppert

08 stycznia 2015, 19:05

Aha, jeszcze jedno, a mianowicie kiedy zostaną odblokowani Osadnicy Skraju i Armia Odrodzenia? Gra jest naprawdę miodna a z tego co zaobserwowałem, to te frakcje w wielu aspektach mają lepsze wyposażenie on innych.

Obydwie frakcje zostaną odblokowane po wcześniejszym uzyskaniu najwyższego poziomu jednej z początkowych frakcji: Włóczędzy lub Czarny Rynek.
Urocyon

12 stycznia 2015, 02:22

Ja mam 2 pomysły :

1.skrócić czas przeładowywania , chodzi mi o sytuację kiedy przykładowo mamy 5/30 ammo w magazynku i przy załadowaniu nowego pełnego mag'a pociągamy za suwadło ( czy jakos tak :) ) co jest całkowicie nie potrzebne bo już mamy ten jeden nabój w komorze , a ta 1 czy nawet 1,5 sekundy potrafi uratować tyłek

2.Dodać więcej ,,wschodnich" broni ,
jera97

14 stycznia 2015, 19:45

Uważam, że tryb z bateriami powinien zostać przeprojektowany. Każda bateria powinna dawać drużynie X punktów na sekundę i wygrywać powinna drużyna która na przestrzeni całej rozgrywki otrzymała więcej punktów - zabrała się za zbieranie baterii szybciej, efektywniej lub potrafiła wyciągać baterie przeciwnika. Na dzień dzisiejszy tryb ten jest dosyć niesprawiedliwy bo zwyczajnie lepsza drużyna może przegrać tylko dlatego, że ktoś w ostatnich sekundach wpada im na bazę i kwadrans dominacji traci całe znaczenie.
RezidentJugoslavije

14 stycznia 2015, 21:12

Nie wiem, czy ktoś to zaproponował, ale ja bym dodał możliwość dodatków do broni jak celownik kolimatorowy, czy tłumik. W niektórych broniach przyrządy otwarte są bardzo niewygodne. Dodałbym też możliwość "uczenia się" danej broni. Tzn. im częściej daną broń będziemy używać, tym szybciej postać będzie ją przeładowywała, będzie mniejszy rozrzut itp.

Pajacykowaty

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Pomysły i propozycje