Wasze pomysły i propozycje dotyczące Survarium

Masz pomysł na ulepszenie Survarium? Opisz go w tym dziale!

14 grudnia 2014, 21:58

A może tak żeby co jakiś czas na mapach pojawiały się anomalie ?

Ravensmusic

14 grudnia 2014, 22:17

Ravensmusic:A może tak żeby co jakiś czas na mapach pojawiały się anomalie ?

Na mapach są obecne anomalie.
Czujny

15 grudnia 2014, 18:26

Czesc.
Z innej beczki, co by posiadacze kont premium mogli robic piecio moze szescio osobowe brygady a nie tylko 3
bike123

15 grudnia 2014, 18:39

bike123:Czesc.
Z innej beczki, co by posiadacze kont premium mogli robic piecio moze szescio osobowe brygady a nie tylko 3

Do sześcioosobowej brygady dodaj jeszcze dwie osoby i już masz pełny skład na Clan Wars. :) Co za tym idzie, na pewno nie będzie czegoś takiego jak proponujesz.
Czujny

15 grudnia 2014, 19:50

Mogli by dodac pasek do wyposazenia jakies noze toporki itp
BurbiGoth

15 grudnia 2014, 20:07

Czujny:

Do sześcioosobowej brygady dodaj jeszcze dwie osoby i już masz pełny skład na Clan Wars. :) Co za tym idzie, na pewno nie będzie czegoś takiego jak proponujesz.

Problem sie pojawia gdy ma sie za malo osb n clan a za duzo na brygade..

--
przekazywanie itemow miedzy gracami ? nazasadzie bron z ktora ty wolisz mi jest zbedna.
bike123

15 grudnia 2014, 20:15

Przekazywanie itemow miedzy graczami jest wg mnie zlym pomyslem, bo drastycznie wzrosla by liczba botow w grze, ktore mialyby tylko dropic sprzet i zarabiac rubelki, a potem opychac to wszytko na allegro itp.
ragbrok

15 grudnia 2014, 20:18

Podnoszenie broni od zmarłych przeciwników. Taka broń powiedzmy leżałaby sobie na ziemii 30s po śmierci wroga, i podnosząc ją, zastąpiłaby naszą broń główną do następnej śmierci.
drennom

15 grudnia 2014, 21:22

drennom1337:Podnoszenie broni od zmarłych przeciwników. Taka broń powiedzmy leżałaby sobie na ziemii 30s po śmierci wroga, i podnosząc ją, zastąpiłaby naszą broń główną do następnej śmierci.

To mialo by sens w ramach danej rozgrywki jak artefakty
bike123

16 grudnia 2014, 00:57

Powinny być jakieś kary za Friendly Fire. Cały dzień chodzi za mną jakiś gość i jak tylko mnie widzi to strzela mi w plecy.
Punc

16 grudnia 2014, 01:28

Apropos - te pomysły zostają przekazywane deweloperom gry, czy to tylko nasze forumowe gdybania?
drennom

16 grudnia 2014, 01:44

Ja proponuję trochę urozmaicić misje, te które są obecnie zawarte w grze to zadania stale powtarzające się; po dniu gry nawet nie staram się ich wykonywać gdyż dzieje się to "przy okazji", czasem wystarczy dodać nowe zadania, lub zrobić takie trochę rozbudowane fabularnie, np. jakaś frakcja zaczęła częściej zabijać ludzi z twojej więc ty zostaniesz nagrodzony jeśli wyeliminujesz określoną liczbę jej członków, dotychczas misje były takie uogólniane do wszystkich frakcji i nie było jak się wczuć w służbę frakcji i jej wojny, a tak chociaż wiemy, że na pewno przysłużymy się frakcji po za oczywistymi celami trybów.
koNraDM4

16 grudnia 2014, 12:06

drennom1337:Apropos - te pomysły zostają przekazywane deweloperom gry, czy to tylko nasze forumowe gdybania?

Pierwszy post ;)

[VG] Dalek:
Pracownicy Vostok Games regularnie zapoznają się z umieszczanymi w tym dziale propozycjami i starają się w miarę możliwości uwzględniać je podczas prac nad grą, jednak nie odpowiadają za nie i ich nie komentują.
Punc

16 grudnia 2014, 12:15

BurbiGoth:Mogli by dodac pasek do wyposazenia jakies noze toporki itp

Jeśli chodzi o broń białą, to z rozwojem gry wzrośnie jej ilość i różnorodność. :) Podpowiem... w swojej kryjówce zerknij na telewizor. ;)

bike123:Problem sie pojawia gdy ma sie za malo osb n clan a za duzo na brygade..

Aby założyć klan potrzebujesz pięciu osób. :) Pozostałe trzy aby mieć komplet na CW zbierzesz w jeden, góra dwa dni. :)

ragbrok:Przekazywanie itemow miedzy graczami jest wg mnie zlym pomyslem, bo drastycznie wzrosla by liczba botow w grze, ktore mialyby tylko dropic sprzet i zarabiac rubelki

Na razie nie ma zbyt wielu przedmiotów w grze. Każdy przy odrobinie szczęścia może zebrać pokaźną kolekcję broni i itemów. Oczywiście pozostaje pytanie ile nowych rzeczy będzie w trybie Freeplay. :)

drennom1337:Apropos - te pomysły zostają przekazywane deweloperom gry, czy to tylko nasze forumowe gdybania?

Może nie uwierzysz ;) ale niektórzy z nich mówią i piszą po polsku, a forum czytają i wiedzą z jakimi pomysłami tutaj wychodzimy w ich kierunku. :)
Czujny

16 grudnia 2014, 19:30

W lobby dodałbym zegarek. Jakiś zwykły analogowy w starym stylu ;) Może wisieć na ścianie albo być gdzieś obok przycisków. Czasami podczas rozmowy na czacie nie wiem jak dawno była wysłana wiadomość.
Punc

17 grudnia 2014, 12:22

Moze to nie jest typowy pomysl ale MALA uwaga - tydzien premki kosztuje - 350g, 3 dni - 120g, 1 dzien - 60g .
Tak wiec kupujac 2x3dni + 1x1dzien placimy 300 golda i mamy caly tydzien.
Reasumujac opcja kupna premki na tydzien nie ma racji bytu bo trzeba byc frajerem zeby przeplacac.
Taki chyba czeski blad :)
TrzyPromile

17 grudnia 2014, 13:14

TrzyPromile:Moze to nie jest typowy pomysl ale MALA uwaga - tydzien premki kosztuje - 350g, 3 dni - 120g, 1 dzien - 60g .
Tak wiec kupujac 2x3dni + 1x1dzien placimy 300 golda i mamy caly tydzien.
Reasumujac opcja kupna premki na tydzien nie ma racji bytu bo trzeba byc frajerem zeby przeplacac.
Taki chyba czeski blad :)

Ewentualnie specjalne podejście twórców, którzy liczą na spryt niektórych graczy i w ten sposób go nagradzają. :)
Czujny

17 grudnia 2014, 17:07

Czujny:

Problemem nie jest brak "kill cam" tylko brak kontaktu między członkami drużyny (randomowi gracze). Sytuacja w której snajper może strzelać zza "osłony" bazy występuje tylko na mapie Mamayev Kurgan. Z pewnością zostanie to naprawione w kolejnych update'ach.

No bo ja wiem obecnie gra mnostwo ludzi którzy piszą i zapewne mówią po rosyjsku.Więc kiedy ja np napisze że snajper w domku po lewej w ang to nikt nie bierze tego na poważnie.Bo albo nie znają ang albo maja to w d... Więc ciekaw jestem jak to będzie jak dojdzie voip i każdy będzie mógł mówić co sądzi podczas meczu ile razy usłysze ,,suka'' . Śmiem twierdzić że chyba czas nauczyć się rosyjskiego :) Pamiętam jak pisałem baza na czacie dla drużyny nic nikt nie zwrócił uwagi więc pisze base enemy itd. Nic jakiś rusek napisał w cyrylicy baza od razu poruszenie u kompanów.

LarczPL

17 grudnia 2014, 18:28

LarczPL:

No bo ja wiem obecnie gra mnostwo ludzi którzy piszą i zapewne mówią po rosyjsku.Więc kiedy ja np napisze że snajper w domku po lewej w ang to nikt nie bierze tego na poważnie.Bo albo nie znają ang albo maja to w d... Więc ciekaw jestem jak to będzie jak dojdzie voip i każdy będzie mógł mówić co sądzi podczas meczu ile razy usłysze ,,suka'' . Śmiem twierdzić że chyba czas nauczyć się rosyjskiego :) Pamiętam jak pisałem baza na czacie dla drużyny nic nikt nie zwrócił uwagi więc pisze base enemy itd. Nic jakiś rusek napisał w cyrylicy baza od razu poruszenie u kompanów.

W ten sposób właśnie my też uczymy się porozumiewać z rosyjskojęzycznymi graczami. :) Ja już od dawna piszę "6a3a" kiedy widzę, że wróg zbyt blisko podchodzi na pozycje. :)
Czujny

17 grudnia 2014, 19:49

Czujny:

W ten sposób właśnie my też uczymy się porozumiewać z rosyjskojęzycznymi graczami. :) Ja już od dawna piszę "6a3a" kiedy widzę, że wróg zbyt blisko podchodzi na pozycje. :)

Tylko ze problem jest taki - oni maja litery klingonskie , jak dla mnie jeden grzyb czy chinskie znaczki czy ich. Cala europ chociaz troche kuma EN a oni maja to w tylku - rosja to stan umyslu - nie ja to powiedzialem :)
TrzyPromile

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Pomysły i propozycje