Wasze pomysły i propozycje dotyczące Survarium

Masz pomysł na ulepszenie Survarium? Opisz go w tym dziale!

09 czerwca 2015, 18:11

A ten się chyba z drzewa urwał.

..................................................................................

#2 ŚLADAMI S.T.A.L.K.E.R.A - CZARNOBYL - Miasteczko na Ukrainie!

https://www.youtube.com/watch?v=xSQQsN06GE8
Ostatnio edytowano 11 czerwca 2015, 17:40 przez WagonKurde, łącznie edytowano 1 raz
WagonKurde

09 czerwca 2015, 20:06

Ta... Brak słów... nawet tych pisanych :D
Emto

09 czerwca 2015, 20:59

Kolega coś wąchał ? ;)
_Evil

09 czerwca 2015, 21:09

za dużo gulaszu z grzybów
Cały

09 czerwca 2015, 21:31

mmm, grzybki z Lasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
_Evil

09 czerwca 2015, 22:43

EvilAsasino:mmm, grzybki z Lasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

( ͡° ͜ʖ ͡°) wiecie Z tego lasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cały

16 czerwca 2015, 19:14

Oleg1704:Wszyscy siedzą cicho w najważniejszej sprawie... Co z poprawą optymalizacji?

Na stos z nim! Brać pochodnie!!
Nope1234

17 czerwca 2015, 11:27

Choroba, ktos mi maske przebil.
Duzo bredzilem?
Oleg1705

19 czerwca 2015, 20:06

Oleg1704:Choroba, ktos mi maske przebil.
Duzo bredzilem?

Mówiłeś jakieś heretyckie brednie o-jak nazwałeś tą dziwną rzecz- "optymalizacji". Czy wyznawcy międzygalaktycznego kościoła bugów i niskiej ilości fps'ów powinni się bać?
Nope1234

11 lipca 2015, 21:47

Tylko głupcy się nie boją :P

.....................................................................

https://www.youtube.com/watch?v=nLvYpJtMbXE - LIKWIDATORZY Z CZARNOBYLA! ŚLADAMI S.T.A.L.K.E.R.A.
WagonKurde

12 lipca 2015, 20:37

Za prawdę powiadam wam kuniec jest bliski !!! nadchodzi dzien "Łoptymalisium" a tak na serio.

Tak jak Emto gdzieś tam wspominał...

Matchmaking gryzie glebę to trzeba ogarnąć choć beta to jest i problem bo mało ludzi za mało by dobrać odpowiednie osoby(Beta I understand), myślałem czy była by możliwość takiej konstrukcji losowania gier na podstawie statystyk strzeleckich gracza, poziom celności liczony na podstawie wszystkich broni z których strzelialiśmy ilość wygranych i przegranych gier ogólne EQ podliczone razem i pod to losowanie innych mi podobnych... ja dostałem pancerz Słonka i mam lvl 5 broń Mosin ;/ (nie mam farta) a przeciw sobie mam full wypasionych gości z Vectorami i uber broniami to naprawdę boli ... jak muszę z mosina wpakować 2 kulki by delikwent padł z Vectorem. Sam fakt zabicia z tym badziewiem jest naprawdę karkołomnym wyczynem. Grało mi się o wiele lepiej z ludzikami ubranymi mniej wypaśnie no i na odpowiednim mniej więcej poziomie strzeleckim.

Tematu optymalisium nie muszę tłumaczyć kupa roboty... i tyle... każdy wie.

Według mnie niektóre anomalie poprostu można przelecieć brakuje mi takiego insta killa jak wpadasz z rozpendu(osadnicy skraju by mogi to przeżyć). No i fakt że widać je jak świecące latarki troche brakuje mi tutaj elementu zaskoczenia czyli biegne pewny swej drogi i nagle wpier****m się w anomalię i słowa o ja pi pi pi... gdzie ja wlazłem... a na widok zielonej latarki albo pulsującego bombla robi mi się wesoło no raczej nic mnie nie skłoni by tam włazić omijam i tyle jak by jej nie było. Zmierzam tu do faktu że skupiam się tylko na pakowaniu kulek we wroga nie bacząc na obecność lasu i anomali bo widać je jak na dłoni a wolał bym jeszcze skupić uwagę też na tym że tu wróg i za plecami las i trzeba patrzyć za plecami co się dzieje. Myślę że to by jeszcze dodało klimatu i tak kozackiemu ale czemu nie do kozaczyć? Po kombinować z obecnymi anomaliami za bardzo są widoczne nie widziałem by ktoś zginął odkąd gram od anomali a powinien ;] co nie??
Wirowmaker

25 października 2015, 23:01

Tak stary temat że aż strach poruszać.
Jedyny i w miarę ciekawy pomysł jaki mi wpada do głowy odnośnie gry to możliwość sprzedawania zebranych artefaktów :)
Dla mniejszych lvl był by to jakiś sposób zarobku dodatkowego. ( jeśli było to wcześniej poruszanie to przepraszam :P )
Artpar400

26 października 2015, 15:24

Artpar400:Tak stary temat że aż strach poruszać.
Jedyny i w miarę ciekawy pomysł jaki mi wpada do głowy odnośnie gry to możliwość sprzedawania zebranych artefaktów :)
Dla mniejszych lvl był by to jakiś sposób zarobku dodatkowego. ( jeśli było to wcześniej poruszanie to przepraszam :P )

Zgaduję że jesteś tu nowy? Pamiętaj, jak chcesz żeby twój pomysł miał jakąkolwiek szansę na trafienie do developerów to pisz na rosyjskim albo angielskojęzycznym forum. Na polskie VG nigdy nie zagląda :p
Nope1234

26 października 2015, 23:16

Nowy .... forum czytam od jakiegoś czasu ale nie miałem jakoś okazji się wypowiadać :)
Generalnie gdzieś trafiłem artykuł że VG jednak przegląda fora nasz polskie ale nie chcę się sprzeczać w tym temacie.
O ile ruskie rozumiem to że anglojęzyczne nie zbyt...myślałem że im bliżej do nas niż dalej na zachód.
Zresztą trafi, nie trafi - trudno. Jeśli to gra na "duchu" stalkera to sprzedaż artefaktów powinna być na drugim miejscu-zaraz po ich szukaniu :)
Artpar400

27 października 2015, 15:00

Artpar400:Zresztą trafi, nie trafi - trudno. Jeśli to gra na "duchu" stalkera to sprzedaż artefaktów powinna być na drugim miejscu-zaraz po ich szukaniu :)

Na jednym Q&A odpowiedzieli że artefakty będzie można po meczu zatrzymywać i sprzedawać. Ale aktualnie artefakty w grze stanowią drugoplanową rolę. Bardzo mocno drugoplanową.
Emto

28 października 2015, 16:11

Artefakty mogły by też dawać stałe efekty jak w stalkerze a nie czasowe jak to jest w survarium
Artpar400

05 listopada 2015, 12:30

dają stałe efekty (ale tylko na mecz) Pasywny efekt działa cały czas.

Ogólnie te artefakty wymagają reworka. Ale było już na ten temat pewnie milion tematów. Powinny wrócić stare stateczne anomalie. Dodatkowo w tych anomaliach mogłyby się wytwarzać te nowe małe. Sporym problemem w tym momencie są butle z tlenem które stały się bezużyteczne... a szkoda. Moja wizja ciężkiego szturmowca to ciężka zbroja, wielka butla z tlenem i jakiś ciężki wysokotierowy szotgun
MISTYCZNY__KARCZMARZ
Moderator

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Pomysły i propozycje