Mapy

Masz pomysł na ulepszenie Survarium? Opisz go w tym dziale!

09 kwietnia 2015, 21:04

Nie ociągać się wymyślać mapy dla vostok.

Człowieku pamiętaj pomagając w grze ulepszasz community oraz sam na tym zyskujesz.
Wymyślić,przemyśleć,narysować ostatecznie opisać.

Ja podam tylko pomysły.

Moje pomysły:
1).Bagno-Cały teren to bagno ale jest jeden problem można w nim utonąć więc trzeba chodzić po ścieżkach albo po wysepkach inaczej zwiedzimy dno.W powietrzu jest mgła nic nie widać więc bądź czujny* bo inaczej zginiesz to ty pamiętaj musisz strzelać pierwszy.

2).Miasto-Na mapie szkoła dookoła jest miasto fajnie by było gdyby można byłoby pochodzić po takich zarośniętych ruinach.Snajperzy na piętrach a piechota na ulicach.Są też niezwalone kanały,stacje metra,i resztki czegoś hehe...

3).Park-3 zbiorniki wodne oraz zmutowane rośliny które dzięki wielkim ilościom wody oraz wielkim terenie mogły się szybko i w spokoju rozrastać doszły do tego anomalie które w harmonii współżyły z roślinami niestety człowiek postanowił wtargnąć...ciekawe czy przetrwa.Mapa z reguły dla tych co lubią artefakty,anomalie i promieniowanie.
Słońca nie widać bo na 100m lub więcej rozrosły się drzewa i barszcz sosnowskiego.

4).Kratery-Ziemia nabrzmiała i popękała jak świeżo upieczone ciasto między nimi walczą między sobą 2 oddziały które chcą dla siebie sekret kraterów.Ten sekret to super anomalia znajdująca się w środku która dzięki swojej sile magnetycznej i bóg jeden wie co jeszcze wyparła grunt tworząc coś w rodzaju półkuli z kraterami.

5).A tera ty siadasz i wymyślasz :)
Cały

09 kwietnia 2015, 22:24

Wymyślanie koncepcji na mapy (mówisz o PvP?) raczej mija się z celem. Ludziom z VG akurat design map wychodzi świetnie. Chociaż
1).Bagno-Cały teren to bagno ale jest jeden problem można w nim utonąć więc trzeba chodzić po ścieżkach albo po wysepkach inaczej zwiedzimy dno.W powietrzu jest mgła nic nie widać więc bądź czujny* bo inaczej zginiesz to ty pamiętaj musisz strzelać pierwszy.
ten pomysł bardzo mi sie podoba. Przypomina mi książke Strugackich (jak na złość zapomniałem nazwy), ktora czytałem w młodości.
slear

09 kwietnia 2015, 22:51

Cóż, tak się składa, że już od dawna chodził za mną pewien pomysł.

Mamy dwa bloki z wielkiej płyty, a pomiędzy nimi pozostałości placu zabaw. Część oczywiście całkowicie zniszczona by nie wymagać od twórców kreacji kilkuset pokoi. Każda z drużyn ma swój punkt startowy w jednym z bloków no i cóż, walczą ze sobą. Uważam, że byłaby to świetna mapa do gry na dystans i szukania przeciwnika w oknach, do szarży z automatem by oczyszczać ciasne klatki schodowe z nadmiaru przeciwników oraz do okładania wrogów kolbą.

Inna wersja tego pomysłu to jeden, trochę dłuższy blok gdzie dojście na kluczowe klatki byłoby niedostępne z zewnątrz, a dostać się tam można przez ciemną i wstrętną piwnicę.

Uważam, że taka miejscówka byłaby niezwykle klimatyczna.
RezidentJugoslavije

11 kwietnia 2015, 00:31

Plac zabaw brzmi mrocznie i ciekawie.
Była by to walka na mały dystans,mi by to odpowiadało.
Cały

11 kwietnia 2015, 10:25

Jeśli chodzi o pomysły celnego.

1. Dobry pomysł, jednak coś podobnego mamy w Rudii, jednak nie jest to typowe bagno raczej płytki podmokły teren, powstały z zawaleniu się terenu.

2. Mapa miejska już jest nawet zapowiedziana. Nie ździwie się jeśli będzie się nazywać "Żytomierz"
https://eu.survarium.com/eu-en/news/new ... evelopment

3.Opis LAS-u jak nic.
Szlam
Survivor

11 kwietnia 2015, 13:02

RezidentJugoslavije:Uważam, że byłaby to świetna mapa do gry na dystans i szukania przeciwnika w oknach, do szarży z automatem by oczyszczać ciasne klatki schodowe z nadmiaru przeciwników oraz do okładania wrogów kolbą.

Coś podobnego jest w Red Orchestrze 2, ale walka toczy się o budynek fabryki. Zwykle to zabłąkany granat kończył starcia na klatkach schodowych. xD
Diegtiarov

11 kwietnia 2015, 20:55

Żytomierz... #heheszki. Przecież to jest Londyn.
adin

12 kwietnia 2015, 14:37

Nawiązuje do książki "Wektor Zagrożenia" Wiktora Noczkina
Szlam
Survivor

12 kwietnia 2015, 16:16

adin:Żytomierz... #heheszki. Przecież to jest Londyn.

Londyn? Nie ma takiego miasta. Jest Lądek, Lądek-zdrój...
Czujny

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Pomysły i propozycje