Pomysły

Masz pomysł na ulepszenie Survarium? Opisz go w tym dziale!

08 stycznia 2015, 22:44

Tryb przetrwania
-Każdy ma 1 życie nie więcej nie mniej.Zginiesz to czekasz do końca albo do lobby i czekasz na koniec rundy albo też czekamy na wynik rund np 3:4 jak w couter-strike 1.5
-Moim pomysłem jest motyw mapy jest las jak w książce "Łowca z Lasu" Andrieja Lewickiego-Pod prawie koniec gdy nasz bohater dochodzi do wektora musi przejść przez las ba drzewa są tak rozmieszczone że lepiej na nich chodzić wiecie pośród koron drzew.
-Po mapie będą rozmieszczone zapasy,artefakty,anomalie+może mutanty.
-Mapa będzie trochę większa.
-Drop będzie zwiększony o 10% jak uda ci się zabić minimum 5 przeciwników i samemu nie zginąć.
-Nowa misja frakcji przetrwanie:zabij 3-5 przeciwników nie będąc zauważonym/wykrytym.
-Nowa naszywka:Hard Zone -oraz- 1 Shot 1 Kill no Luck just Skill.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Polowanie
-Dokładnie 10 osób vs mutanty AI
-Celem jest zabicie oraz oskórowanie mutantów.3-10
-Gracze muszą ze sobą dobrze współpracować!
-Są 4 drogi do bestii:Północna,Południowa,Zachodnia,Wschodnia.Gracze idę parami lub grupkami po 3,3,2,2
-Nowa naszywka Wild Hunt,Radioactive Hunt,Pazury,Bandaże.
-Misje dla frakcji: Pozbądź się natarczywych mutantów.
-Zależnie od poziomu ekwipunku będą losowane potwory np 1- graczy ma od 5 do 8 level,a uzbrojenia=spawn mutantów level:5-8 i wszystko jasne.
-Konkurs na mutanty typu:pseudo psy,Dzik kaban itp itd...
-Gdy dropnie nam jakąś skórę możemy ulepszyć nasz pancerz wpłacając 15,000 rubli.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Sprint(nazwa do zmienienia)
-Niedaleko jest schron ale ma zostać zamknięty na noc(wtedy mutanty najbardziej buszują) cel jest prosty pierwsza drużyna która uniknie nocy i dostanie się do schronu wygrywa.
-Nowe naszywki: Knock-Knock,Lock,Lucky,Happy sprinter.
-Utrudnieniami gry będą:teren,inni gracze,anomalie,pułapki kłusowników.
Wiem że mało rozbudowany pomysł liczę na wasze sugestie.

3 miejsca przecięcia się obu drużyn.

>=<>=<>=<

> - start
< - koniec(bunkier)
= - miejsce spotkania obu drużyn
<> - trasa(oddalona od siebie(wiecie granaty ^^)
Wiem że mało rozbudowany pomysł liczę na wasze sugestie i pomysły.
Ostatnio edytowano 11 stycznia 2015, 21:28 przez Cały, łącznie edytowano 1 raz
Cały

11 stycznia 2015, 12:18

Pomysł "Sprint" prezentuje się ciekawie. Mnóstwo rzeczy wymagałoby dopracowania, jak chociażby ustalenie czy drogi obydwu drużyn mają się gdzieś przecinać czy przeciwnicy mają się po prostu spotkać pod wejściem.
Czujny

11 stycznia 2015, 21:32

Hhmm może też być że obie drużyny nie będą siebie atakować tylko razem dotrą do bunkra i też wielkość wypłaty może być związana z czasem pokonania trasy im krócej tym więcej im dłużej tym mniej + naprawa pancerza.
Te 3 punkty spotkania mogą być respami wiecie im dalej tym dalej resp na początku wiadomo las potem 1 punkt(miejsce spotkania oby drużyn) następnie 2 i na koniec 3 czyli pokonamy 2 spotkanie idziemy dalej i ktoś ginie to my jesteśmy przy 3 a on się respi na 2.
Cały

17 stycznia 2015, 18:22

Ja mam takie pomysły co do trybów PvP.
W czasie pandami do przetrwania potrzebne są nie tylko baterie do urządzenia ochronnego. Równie ważne są zapasy skrzynie pełne lekarstw, amunicji i konserw. Gdyby doszło do spotkania dwóch drużyn, raczej nikt nie zechce, dzielić się tak cennymi zasobami.
Pomysł podsunoł mi opis Rudnii. Zalegają tam zapasy leków, więc frakcje zażarcie walczą o to miejsce.
Przyznaje, że to nieco zmieniony tryb urządzenia ochronnego, ale pasuje do wizji przetrwania.

Tryb ziemi niczyjej
Ta ziemia nie należy do nikogo, wystarczy po nią sięgnąć, ale nie jesteś jedynym pretendentem.
Na planszy znajduje się jedna lub więcej stref strategicznych Celem jest jej przejecie. Kto przejmie strefy wygra.

Tryb podboju i obrony
Ta ziemia jest pod czyją kontrolą? Co z tego teraz ja tu rządzę i zaraz to udowodnię.
Na mapie jest jedna strefa strategiczna, obrońcy wygrają jak ją utrzymają, atakujący wygrają gdy przejmą strefę, jeśli nikt nie wykona celu przed upływem czasu, wygrają obrońcy.

02 lutego 2015, 23:05

- bardziej szczegółowy wskaźnik uszkodzeń ( np. poza zmianą koloru uszkodzonej części ciała dodać jeszcze procenty )
- możliwość zmiany celownika w broni
- wprowadzenie trybu, w którym gracz zaczyna rozgrywkę bez żadnego wyposażenia lub z podstawowym wyposażeniem

Tryb PvE

- możliwość wykorzystywania anomalii
( np. tworzenie lekarstw, granatów z trującym gazem itp. )
- wprowadzenie roślinnoś która nie tylko może nas zatruć ale i zaatakować
( np. pluć trującym kwasem, strzelać kolcami, bić pnączami itp. )
- możliwość oddziaływania na roślinność ( np. spalenie, wysadzenie, zestrzelenie rośliny )
- możliwoś należenia postacią tylko do jednej frakcji ( dzięki temu gracz będzie zmuszony grać strategicznie, będzie mniejsze zróżnicowanie w wyposażeniu graczy o jednakowym lvl )
Faylen

03 lutego 2015, 18:51

Zmianę celownika mogłbyś dostać przy nowszym sprzęcie, o ile chodzi ci o mechanike, kolimatory itd., a nie crossfire.

granat z trującym gazem to aktywowana gąbka, a lekarstwo to zywokost.
O roślinach nic nie wiem w "Łowcy z Lasu" o nich nie pisali, ale ciekawy pomysł,
Szlam
Survivor

07 lutego 2015, 10:09

Możliwość zmiany kamery na TPP (third-person perspective).
Faylen

21 lutego 2015, 17:21

Faylen:Możliwość zmiany kamery na TPP (third-person perspective).

Zły pomysł powtórka z dayz nie musisz się wychylać przełączasz kamere i wszystko widzisz

edit

Wpadłem na pomysł nowego trybu gry
Bitwa o fort
W grze jak i w prawdziwym świecie są strategiczne punkty czyli takie bazy lub forty.
Więc moim pomysłem by było atakowanie lub bronienie takich miejsc oczywiście wszystko by szło na mapę globalną i po zajęciu takiego miejsca linia mapy czyli wielkości terenu jakiejś frakcji by się zmniejszała lub zwiększała.
Moglibyśmy mieć możliwość przyłączenia się do atakujących lub broniących czyli walka o frot należy do czarnego rynku i skrajowców będąc włóczęgą lub żołnierzem armii odrodzenia dostajemy możliwość wsparcia jakieś strony.
Ostatnio edytowano 21 lutego 2015, 21:28 przez Czujny, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie pisz posta pod postem.
Cały

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Pomysły i propozycje