Kilka bardzo istotnych zmian.

Masz pomysł na ulepszenie Survarium? Opisz go w tym dziale!

19 grudnia 2014, 15:21

*Jedną z zmian jakie powinny być wprowadzone to możliwość blokowania swojego profilu postaci. Czyli na jednym profilu mamy założony EQ15 a na drugim profilu mamy założony EQ8. Grając na EQ15 nie stwarza to problemu, ale jak chcemy zagrać na EQ8 musimy pierwszy set cały zdjąć bo będzie nam szukało na EQ15. Profile powinny mieć opcje zablokowania na mecz. Przykładowo blokujemy profil z EQ15 więc automatycznie mamy tylko z EQ8 i gramy na EQ8. Nie chce mi się każdorazowo zmieniać wszystkich profili tylko po to aby zagrać na niższych tierach 2-3 meczyki aby znowu wszystko zmieniać i grać na wyższych tierach.

*Niezrozumiałe jest dla mnie niszczenie się broni. Mam zaznaczone opcje autonaprawy a po 3-5 meczach dana broń mi się niszczy uszkodzeniem krytycznym. Naprawienie trwa aż 6 godzin. Wiec gra zmusza nas do naprawy złotą walutą. O tyle jest to bez sensu że kto nie chce płacić prawdziwymi pieniędzmi to ma zablokowane grę na 6 godzin. Bo wątpię aby ktoś kupował sobie po kilka egzemplarzy tej samej broni. Bo to spory wydatek. To niestety wpływa negatywnie na odbiór gry, bo grałem z kolegami co sprzedali swoje stare bronie aby kupić sobie nowszą lepszą broń, która zniszczyła im się po 1 meczu. VG powinien dbać o swoich graczy i zachęcać ich do długotrwałego siedzenia przy grze, a nie zmusza nas na każdym kroku do wydawania pieniędzy na złotą walutę. Zniszczenie krytyczne powinni istnieć tylko na broni po wylosowaniu. Mamy namiastkę szczęścia że wylosowaliśmy nowszą, lepszą broń, ale muszę poczekać te 6-12 godzin aby nią pograć. I faktycznie wracam po tym czasie do gry aby tą broń testować.

*Co do zarobków za mecz. Powinna być jasna i klarowna informacja o zarobkach. Przykładowo.:

EQ1: Wygrana 2000rubli, Przegrana 1500 rubli;
EQ2: Wygrana 2500rubli, Przegrana 2000 rubli;
EQ3: Wygrana 3000rubli, Przegrana 2500 rubli;

Oraz informacja o nagrodzie za zabójstwo. Przykładowo zabicie przeciwnika 100 rubli, Zabicie przeciwnika w głowę 150 rubli.

I informacja o nagrodach za baterie. Znalezienie 150 rubli, Znalezienie i doniesienie 300 rubli, ukradnięcie baterii 500 rubli.

Więc sumując grając na EQ3 za wygraną, 30 zabójstw i 3 znalezione baterie i 1 ukradzioną mamy 3000+3000+900+500=7400rubli. Wliczając w to koszty naprawy ok 1000 i amunicji 1000 mamy 5400 rubli na plusie.

Jest to o tyle istotne że wielu graczy mają zarobki bliskie zera. A czasami nawet na minusie. Co jest totalnie nie akceptowane w tego typu grach.

Pomysł zarobków to moja koncepcja ale myślę że wielu graczy by się ucieszyło z takiego podejścia do zarobków.
Emto

21 grudnia 2014, 13:38

(+)
Aureliq

22 grudnia 2014, 12:20

(+)
Luki246

03 stycznia 2015, 16:22

Zarobki od samego początku są spieprzone, już jak zaczynałem granie to było pisane że jest błąd w naliczaniu i mieli to naprawić, każdy inaczej dostawał, jedni wychodzili sporo na plus a inni na minus non stop.
Polish Hunter

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Pomysły i propozycje