Wyniki konkursu na fragmovie

Sekcja poświęcona oficjalnym konkursom.

06 marca 2015, 17:55

Dobiegł końca konkurs na fragmovie. To było niesamowite! Jury otrzymało wiele najróżniejszych prac, prezentujących najbardziej efektowne sceny uśmiercania wrogów, z odpowiednim montażem i ścieżką dźwiękową. Miło nam było oglądać doskonałej jakości filmy. Widać, że ich twórcy naprawdę się przyłożyli. Teraz nadszedł czas, aby ich nagrodzić!

Z wynikami konkursu można się zapoznać, klikając ten odnośnik.
Андрияш Козловский

06 marca 2015, 19:24

Gratuluje wygranym, a co do osób, które zwyciężyły to byłem pewny, że wygrają same Россияне и украинцы.
I wiadomo czemu, żadnego polaka na liście nie ma ;) jest to tak samo fajne jak aktualizowanie polskiej wersji strony, tłumaczenie tekstów w grze i na stronie i ogólne podejście do nas. Nawet nie ma z kim w tej polskiej wersji porozmawiać po polsku z ekipy VG.

Dla mnie wygrał Leki https://www.youtube.com/watch?v=az5or4yqbBY bo jego praca wymiata, a reszta to chyba z pierwszej łapanki.
Pozdrawiam!
WagonKurde

06 marca 2015, 19:42

Gratuluję zwycięzcom. :)
Czujny

07 marca 2015, 23:56

Przykre.... przykre..... przykre..... chociazby dlatego, ze na jednycm ze zwycieskich filmikow widac kurwa takiego laga, ze az oczy bolą...... i jak ten filmik wygral ??????? chore.... ja proponuje, zeny ruskie mialy swoje wlasne serwery anie nam zasmiecaja, nie da sie ich ubic bo skaczą po 5 metrów!!!!! i to nie jest smieszne.... no bez kitu.... wygrywa filmik z lagiem n oto ja juz nie wiem.... pozdro mordy :)
CptVimes

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany.

Powrót do Oficjalne konkursy